Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Muzikanten”. Een paar brons gesculpteerd beeldjes van een vioolspeelster en fluitspeler, op marmeren voet. Naar Fonderia Lancini.
“Muzikanten”. Een paar brons gesculpteerd beeldjes van een vioolspeelster en fluitspeler, op marmeren voet. Naar Fonderia Lancini.
“Muzikanten”. Een paar brons gesculpteerd beeldjes van een vioolspeelster en fluitspeler, op marmeren voet. Naar Fonderia Lancini.

“Muzikanten”. Een paar brons gesculpteerd beeldjes van een vioolspeelster en fluitspeler, op marmeren voet. Naar Fonderia Lancini.

"Musicians." A pair of bronze sculpted figurines of a violinist and flutist, on a marble base. By Fonderia Lancini.
Dim. 27cm
SKU: 2111230498.
Categories: Beeld, Brons, Marmer.
Auction day: 22 November 2023 19:00
Catalogue #498
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #208

    Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld van een dame in gewaad met bijenkorf.

    A patinated wooden carved sculpture of a lady in a gown with a beehive.
    No longer available
    Dim. 76 x 28cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #1

    Een vintage beeld van een arend in keramiek, onderaan gemerkt ‘Germany’.

    A vintage ceramic sculpture of an eagle, marked 'Germany' on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 32.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #137

    Een reliëf in Mechelse albast, Petrus en Paulus, met vergulde delen in een houten kader, verguld en met vilt.

    A relief in Mechelen alabaster, depicting Peter and Paul, with gilded parts in a wooden frame, gilt and with felt.
    No longer available
    Dim. h 14 x b 10.5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #593
    Paul Sersté

    Een terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.

    A terracotta statue of a girl, signed P. Sersté.
    No longer available
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #568

    Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.

    A wooden Buddha statue on a pedestal, both signed.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #493

    Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.

    A wooden carved Buddha statue.
    No longer available
    Dim. 100cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #181

    Een polychrome houtgesculpteerde Corpus Christi, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.

    A polychrome wood carved Corpus Christi, late 19th-early 20th century.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #473
    JHM Martens

    Een lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.

    A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.
    No longer available
    Dim. 18 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #179

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #157

    Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.

    A column/pied de stal in black veined marble.
    No longer available
    Dim. 105 x 29 x 29 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #463
    Devos

    “Vrouwelijk Naakt”. Een massief houten gesculpteerd beeld, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘78.

    "Feminine Nude". A solid wooden sculpted statue, signed and dated '78 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 83 x 32cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #383

    Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.

    A Chinese bronze incense burner in the shape of an elephant with a pagoda.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #164

    Een grote zwart marmeren schouwklok met 2 bijbehorende sierstukken.

    A large black marble mantel clock with 2 matching decorative pieces.
    No longer available
    Dim. 61 x 57 x 15 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #423
    Japy Frères

    Een verguld brons Cartelklokje. Frans in neorococo stijl, medio 1880, binnenin gemerkt Japy. Met documentatie.

    A gilded bronze cartel clock. French in neo rococo style, circa 1880, marked Japy on the inside. With documentation.
    No longer available
    Dim. L: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #161

    Een girandole van verguld brons met 6 lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan.

    A girandole of gilded bronze with 6 light points and adorned with crystal pendeloques and a triangular drop at the top.
    No longer available
    Dim. 73 x 35cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #523
    Rutger Rosier

    Een gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.

    An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #468

    Een tafellamp in Tiffanystijl met een voet voorstellend een boomstam met wortels en een florale kap.

    A table lamp in Tiffany style with a base depicting a tree trunk with roots and a floral shade.
    No longer available
    Dim. h 52 Ø45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #141
    Edouard Vereycken
    Period: 1893-1967

    “Oostendse Zeeman”. Een uit steen gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.

    "Ostend seaman" - A bust sculpted from stone. Signed at the back.
    No longer available
    Dim. 60 x 42 x 33cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #587

    Een Art-Deco schouwklok in marmer met 2 zamakken herten, een marmerdeel ontbreekt en kleine schilferschade bovenaan.

    An Art Deco mantel clock in marble with 2 zamak deer, one marble piece missing and minor chipping at the top.
    No longer available
    Dim. 24 x 62 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #227
    Jul. Dillens

    Bronzen profiel met laurierkrans op houten plaquette, draagt handtekening Jul Dillens.

    Bronze profile with laurel wreath on a wooden plaque, bearing the signature of Jul Dillens.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174

    Een Franse okerkleurig marmeren schouwklok met 2 bijbehorende vazen en een bronzen vogel.

    A French ochre-colored marble mantel clock with 2 matching vases and a bronze bird.
    No longer available
    Dim. 55 x 31 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #315

    Een Japanse bronzen vaas met als decor een zittende man met rokend wierookvat.

    A Japanese bronze vase decorated with a seated man holding a smoking incense burner.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #428

    Een bronzen beeld voorstellend een oosterse dame aan de waterput. Achteraan genummerd ‘3132’.

    A bronze sculpture depicting an Eastern lady at the well. Numbered "3132" on the back.
    No longer available
    Dim. 34.5 x 27 x 13.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #151
    Bruno Gerrits
    Period: 1881 - 1970

    “Orpheus”. Een gepatineerd bronzen beeld van een schaars geklede man met harp en aan diens voeten een poema. Onderaan gesigneerd.

    "Orpheus". A patinated bronze sculpture of a sparsely dressed man with a harp and a puma at his feet. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 85cm
    Estimate: € 2200 / 2800

Other lots in this auction

  • #599
    Karel de Posson
    Period: 1889 - 1960

    ‘Dorpszicht met donkere wolken’, een gravure buiten de plaat getekend Karel de Posson.

    "Village View with Dark Clouds," an etching drawn outside the plate by Karel de Posson.
    No longer available
    Dim. h 20 x b 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #15

    Een glazen punchbowl met 11 glazen met vergulde accenten.

    A glass punch bowl with 11 glasses with gilded accents.
    No longer available
    Dim. h 28, Ø 21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #114
    Pieter Gorus

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Still Life with Roses". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 54 x 46 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #105

    Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.

    An 18 kt yellow gold small pocket watch.
    No longer available
    Dim. bruto: 20,67 g Ø 3 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #130

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,38 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black diamonds with a total weight of approximately 1.38 ct.
    No longer available
    Dim. 5,18 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #449

    Een lot van 2 zijde Perzisch handgeknoopte tapijten.

    A lot of 2 Persian hand-knotted silk rugs.
    No longer available
    Dim. 150 x 70cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #437

    Een polychroom houten masker. Gabon.

    A polychrome wooden mask. Gabon.
    No longer available
    Dim. 34 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #12
    Maurice Felbier
    Period: 1903 -1991

    Een lot van vier houtsneden en een lithografie, waarbij drie wenskaarten. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    A lot of four woodcuts and one lithograph, including three greeting cards. All signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 25x16 cm - 32x24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #79

    ‘Vertrekkende vissers’, olieverf op paneel in vergulde kader, links onder gesigneerd Rose.

    "Departing Fishermen", oil paint on panel in a gilded frame, signed "Rose" in the bottom left corner.
    No longer available
    Dim. h 15 x b 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #518

    Een Chinees juwelenkistje van hout met jade inleg en bronzen elementen.

    A Chinese jewelry box made of wood with jade inlay and bronze elements.
    No longer available
    Dim. 28 x 18,5 x 15 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #248
    Lladro

    Een lot van 7 Lladro items waarvan 4 bellen, modelnummers 7613, 7614, 7615 en 7616 zijnde de 4 jaargetijden, 2 drijfkaarshouders, modelnummer 17665, ‘Sailing The Seas’ en nr 17666, ‘Dolphins At Play’ en dan nog een kerstbal van 1991 met modelnummer 5829, alles in originele verpakking.

    A lot of 7 Lladro items including 4 bells, model numbers 7613, 7614, 7615, and 7616 representing the 4 seasons, 2 floating candle holders, model number 17665, 'Sailing The Seas', and no. 17666, 'Dolphins At Play', and also a 1991 Christmas ball with model number 5829, all in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #139
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoevelandschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Farm in a landscape with pond." A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 61 x 99cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More