Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Na de hoogmis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paul Neuenborn
Period: 1866-1913

“Na de hoogmis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Après la messe”. Huile sur toile. Signée.
Online only
Dim. 100 x 60 cm
SKU: 2006180264.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #264
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #184

    “Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.

    ”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #51
    Rodania

    Drie verschillende horloges waarvan twee van titanium.

    Trois montres dont deux en titanium.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #24

    Een jager van polychroom biscuit. Gemerkt in het blauw: Capodimonte. Pijp gebroken.

    Un chasseur en biscuit polychrome. Marque en bleu de Capodimonte. Pipe cassée.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #272
    Jean Poulain

    “Zuiders landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #279
    E. Laeremans

    “Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.

    “Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 11,5 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #35

    Een verzameling schelpen uit Florida. Eiland Sanibel. Met begeleidend boekje.

    Collection de coquilles de la Floride, Ile de Sanibal. Accompagnée d’un livre explicatif.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 70
  • #299

    Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.

    Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. tot. 102 cm cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #94

    Een paar messingen kandelaars. XIXe eeuw.

    Deux chandeliers en laiton. XIXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #354

    Een mannen- en een vrouwenfiguur van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.

    Une figure d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 & 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #286
    Alice Frey

    “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.

    “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #154

    Een Kongolees houten masker. Herstelling aan de horen.

    Masque congolais en bois. Réparation à l’une des cornes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #253
    C. Veelik(?)

    “La Campine Dorée.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1962.

    “La Campine Dorée”. Gouache sur papier. Signature illisible. Daté 1962.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More