Similar lots by type
-
#589Corneille
“Femme et chat”. Lithografie. Gesigneerd, genummerd 147/150 en gedateerd ‘96.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, numérotée 147/150 et datée 1996.No longer availableDim. 74 x 56 cmEstimate: € 260/300 -
#785
Een lot grafiek, bestaande uit een gravure van Frans Van Kuyck, een XIXe eeuwse prent van een soldaat en een lachend meisje en een rasterdruk van een violiste.
Un lot graphique, comprenant une eau forte signée Frans Van Kuyck, une image du XIXième représentant un soldat et une jeune fille et une sérigraphie représentant une violoniste.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#2
Een lot van vijf gravures, waaronder een afbeelding van het kasteel van Heymissen, de Gravin van Grimbergen, enz.
Lot de cinq gravures dont une représentation du château de Heymissen, la Comtesse de Grimbergen etc.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#769Salvador Dali
“Maria met kind”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 190/300 buiten de plaat.
“Vierge à l’Enfant”. Sérigraphie. Signée et numérotée. 190/300 hors cadre.No longer availableDim. 65 x 42 cmEstimate: € 120/180 -
#179Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Conversatie op straat”. Ets. Gesigneerd en genummerd 40/70 buiten de plaat.
“Conversation dans la rue”. Eau-forte. Signée et numérotée 40/70 hors planche.No longer availableDim. 29,5 x 21 cmEstimate: € 120/140 -
#472
“Portret” & “Moeder met kind”. Krijt op papier en een lithografie. De laatste gesigneerd en genummerd 302/385.
“Portrait” et “Mère à l’enfant”. Craie sur papier et lithographie. La dernière signée et numérotée 302/385.No longer availableDim. 55 x 34 cmEstimate: € 60a/80 -
#514Guy SéradourPeriod: 1922 - 2007
“Lezende dame op het strand”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 9/20
“Dame lisant sur la plage”. Litho. Signée et numérotée 9/20.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 40/60 -
#414
“Genesis”. Een prent met een afbeelding gebaseerd op “De schepping” van Michelangelo.
“Genèse”. Estampe représentant La Création de Michel-Ange.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 40/60 -
#519Watanabe NobukazuPeriod: 1872 - 1944
“Notheater”. Een Japans triptiek met houtsneden. Meiji.
“Théâtre No”. Triptyque japonais aux gravures sur bois. Période Meiji.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 100a/150 -
#604Louis IcartPeriod: 1888 - 1950
“Pierrot en dame met waaier”. Ets. Gesigneerd en genummerd 195/250 buiten de plaat.
“Pierrot et dame avec éventail”. Une eau forte, signée et numérotée 195/250 hors planche.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 340/380 -
#705
Een lot van drie rasterdrukken, waarvan twee naar een werk van Saverys en één naar Ger. Sioen.
Lot de trois estampes dont deux d’après Saverys et une de Ger. Sioen.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#64Daniel Winkelmans
“Kathedraal te Antwerpen”. Ets. Gesigneerd, genummerd 115/150 en gedateerd ‘93 buiten de plaat.
“Cathédrale d’Anvers”. Eau forte. Signée, numérotée 115/150 et daté ‘93 hors planche.No longer availableDim. 23?5 x 16 cmEstimate: € 20/40 -
#314
2 grafische werken:- Frans Masereel: “De show”. Gesigneerd en genummerd 19/100. - Kurt Peiser: “Vluchtelingen aan de kaai”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Deux gravures:- Frans Masereel: “De show”. Signée et numérotée 19/100. - Kurt Peiser: “Vluchtelingen aan de kaai”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 15 x 11,5 & 12 x 9 cmEstimate: € 50/80 -
#4
Negen ingekaderde Nederlandse Gravures met volkstaferelen. Amsterdam, 1803 - 1805.
Neuf gravures hollandaises encadrées aux scènes folkloriques. Amsterdam, 1803-1805.No longer availableDim. 23,5 x 15 cmEstimate: € 45/60
Other lots in this auction
-
#167
“Dame met bloemenmand”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Dame au corbeille de fleur”. Sculpture en bronze sur socle en marbre noir d’après une oeuvre par A. Moreau.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100/120 -
#610Giorgio Armani
“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#443
Chinese kom met gelobde rand en versierd met vrouwenfiguren.
Bol chinois à bord lobé et décoré de femmes.No longer availableDim. H. 9,5 cm, Ø 21 cmEstimate: € 100/120 -
#541
Een paar halsvazen van Chinees porselein naar het famille rose met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Paire de vases à haut cols en porcelaine de Chine d’après la famille rose à décor polychrome de paysages. Marque sous les bases.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/200 -
#77
Een driedelig visbestek van zilver in etui.
Couvert à poisson trois pièces en argent. Dans l’étui.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#241
“Meisje met hondje”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Barbedienne.
“Fille et chien”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir d’après un exemplaire de Barbedienne.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200/300 -
#781
Een lot van vier bierpullen van blauw en wit aardewerk met tinnen montuur. Omstreeks 1800. Eén gebarsten
Lot de quatre chopes en faïence bleue et blanche aux montures en étain. Vers 1800. Une à fissure.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#389
Twee grote tinnen schotels uit de XVIIIe eeuw. Eén versierd met een wapenschild met bijschrift ‘Anno 1765’.
Deux grands plats du XVIIIe siècle. Un décoré au blason et l’inscription Anno 1765.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 20/40 -
#69
“Zicht te Mechelen”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de Malines”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.”Vue de Malines”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 62 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#721
Twee ceremoniesabels, waarvan één voor een Franse infanterieofficier uit 1918 van Chatellerault en het andere uit 1897.
Deux sabres de cérémonie dont un d’officier de l’infanterie française de 1918 par Chatellerault. L’autre de 1897.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#279J. Somers
“Boszicht met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Etang dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#23Val St. Lambert
Een kleine en een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, de bodem versierd met een fruitdecor in reliëf.
Une petite et une grande coupe en cristal taillé incolore, le fond décoré de fruits en relief.No longer availableEstimate: € 20/30