Other lots by Komives
-
#75Andor KomivesPeriod: °1958
“Traditionele carnavalsscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Scène de carnaval traditionnelle”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#110Andor KomivesPeriod: °1958
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 60/100
Similar lots by type
-
#754Marie-ElisePeriod: Rupelmonde 1934
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96. Ps. Lisette Meyers.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘96. Ps. Lisette Meyers.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#254Jean HodruPeriod: 1870- 1932
“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 82 cmEstimate: € 100/160 -
#189
“Herderin in een landschap met ruïne”. Olieverf op paneel. Eerste helft XIXe eeuw.
“Bergère dans un paysage au ruine”. Huile sur panneau. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#742Marc KennesPeriod: °1962
“Fabriek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Usine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#599Igor TcholariaPeriod: °1959
“White birds of my dreams”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“White birds of my dreams”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 2500/3000 -
#684Vladimir ShinkarevPeriod: °1954
“Eenzame danser”. Gravure. Gesigneerd, getiteld “
” en genummerd 1/10 buiten de plaat.
“Danser seul”. Gravure. Signée, intitulée “ ” et numérotée 1/10 hors planche.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 50/60 -
#252Vera Noens
“Kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#424
Drie handgeschilderde voorstellingen met personages op zijde.
Trois miniatures aux personnages peintes à la main sur soie.No longer availableDim. 10 x 7 cmEstimate: € 60/80 -
#354H. Dessart
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#198Jules de CortPeriod: 1918 - 1999
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 220/300 -
#712Nicolas Eckman
“Dorpelingen met geit”. Houtsnede. Gesigneerd met stempel en genummerd 2/50 buiten de plaat.
“Villageois avec chèvre”. Gravure sur bois. Signée avec cachet et numérotée 2/50 hors planche.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 30/40 -
#755Gislaine Stas de Richelle
“De aardappelschilster”. Gemengde techniek op doek. Handtekening vervaagd. Kleine vochtschade.
“l’éplucheuse de pommes de terre”. Techniques mixtes sur toile. Signature délavée. Légèrement endommagé.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#213Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Dame in een Zeeuws interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme dans un intérieur zélandais”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 260/300 -
#292Theo DirkxPeriod: 1896 - 1967
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Jaren ‘30.
“Vase aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Années 30.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 140/180 -
#572Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 42 x 62 cmEstimate: € 200/240 -
#735Marie-ElisePeriod: Rupelmonde 1934
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96. Ps. Lisette Meyers.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1996. Ps. Lisette Meyers.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#464Roman ZuzukPeriod: °1961
“Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#602Igor TcholariaPeriod: °1959
“Duet”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Duet”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 2500/3000 -
#234Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922
“Vee in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bétail dans le pré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 74 cmEstimate: € 300/400 -
#352Jean GovaertsPeriod: 1898 - 1985
“Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Paysage méditerranéen”. Huile sur toile. Signée et datée 1953.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#439Camille BarthélemyPeriod: 1890 - 1961
“Herfst”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Automne”. Huile sur carton. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 500/800 -
#194Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Boer en boerinnen in de keuken”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1947.
“Paysan et paysannes dans la cuisine”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1947.No longer availableDim. 28 x 32,5 cmEstimate: € 550/650 -
#650Josephus Laurentius Dyckmans
“De bedelmuzikanten”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Toegeschreven aan .
“Les musiciens mendiants”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Atrribuée à.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#239Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 140/160
Other lots in this auction
-
#472J. Andries
“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#327
Een lot kristal, bestaande uit twee paarse designvazen, een blauwe designcoupe en een kleurloos geslepen schaal op messingen voet.
Lot de cristaux comprenant deux vases design pourpres, une coupe design bleue et un plat taillé incolore sur pied en laiton.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#433
Een lot gesculpteerd hout, bestaande uit een wierrookbrander in de vorm van een zittende Boeddha, een Chinese wijze, een Japanse wierrookbrander en een Thais vrouwenhoofdje.
Lot de bois sculpté comprenant un encensoir en forme d’un Bouddha assis, un sage chinois, un encensoir japonais et une tête de femme thaï.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#136Heriz
Wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 200/240 -
#713
Een voorstelling van Avalokite vara met veertien armen van donkergepatineerd brons.
Statuette en bronze à patine foncée représentant Avalokitesvara à quatorze bras.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 300/500 -
#161
Twee verschillende verrekijkers in originele tassen, waarvan één gemerkt van Pentax.
Deux paires de jumelles diverses et leurs étuis. Une de la marque Pentax.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#724Tim HinterdingPeriod: °1952
“Nuevo Tango”. Kleurenets. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 30/40 buiten de plaat.
“Nuevo Tango”. Eau forte en couleurs. Signée, datée 2001 et numérotée 30/40 hors planche.No longer availableDim. 29,5 x 19,5 cmEstimate: € 60/100 -
#821
Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.
Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.No longer availableDim. 125 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#420
Een lot glaswerk en kristal, bestaande uit een vaas en een kom van kleurloos geslepen kristal, twee gekleurde karaffen, waarvan één zonder dop, een vaasje met een decor van zilververf en twee glaasjes met bloemenmotief.
Lot de verres et de cristaux dont un vase et un bol en cristal taillé incolore, deux carafes en couleurs, dont une sans bouchon, un vase à décor peint en argent et deux goûtes aux fleurs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#591
‘De conversatie”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Gaston Hauchecorn.
“La conversation”. Groupe en bronze à patine brune d’après une oeuvre de Gaston Hauchecorn.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 420/480 -
#795
Een kleine commode van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden.
Petite commode en bois à patine grise de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100/180 -
#709Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979
“Hoevelandschap”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
“Paysage à la ferme”. Fusain sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 32,5 x 42,5 cmEstimate: € 80/120