Other lots by Mous
Other lots in this auction
-
#595
Een messingen kroonluchter met zes lichtpunten. Niet gemonteerd op elektriciteit.
Un lustre en laiton à six points lumineux. Pas de montage à l'électricité.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#90
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met witte en gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,05 ct. VS.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants blancs et jaunes ayant un poids total de ± 1,05 ct. VS.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 750 / 850 -
#433
Een glazen schenkkan en zes bijpassende glazen met handgeschilderde decors.
Une verseuse en verre et six verres assortis, décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#54Marie Rosalie Bertaud
Een paar XVIIIe eeuwse gravures naar werken van Vernet.
Une paire de gravures du XVIIIème siècle d’après des oeuvres par Vernet.No longer availableDim. 58,5 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#402
Een lot van drie gravures waaronder één XVIIde eeuws.
Un lot de trois gravures dont une du XVIIème siècle.No longer availableDim. 30 x 35 cm 20 x 27 cm en 12 x 22 cmEstimate: € 45 / 60 -
#542
Een Afrikaans decoratief wandhoutsnijwerk.
Une gravure africaine en bois.No longer availableDim. l: 102,5 cm; h: 30,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#277
Twee lichtreclames, waarbij één van Tongerlo en één van Loburg met klok.
Deux luminaires publicitaires, dont un de Tongerlo et un de Loburg avec une horloge.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#466
Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
Deux petites tables vintage , petit carreaux glaçurés dans la tablette. Années ‘60.No longer availableDim. 24 x 24 & 27 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#322H. J. Martin
“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#815
Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#551
Grote glazen art deco vaas met metalen montuur in de geest van Majorelle.
Un grand vase en verre Art Déco, montures en métal dans l’esprit de Majorelle.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#753H. De Rijck
Twee zittende naakten van gesculpteerd notenhout. Gesigneerd en gedateerd resp. 1958, 1969.
Deux statues en noyer sculpté , représentant deux nus assis. Signé et daté resp. 1958 et 1969.No longer availableDim. h 42, 36 cmEstimate: € 40 / 60