Other lots by Mous
#435
Twee verschillende kristallen vazen, waarbij één kleurloze met vergulde motieven en de andere van rookbruin kristal.
Deux vases différents en cristal, un vase incolore et le deuxième en cristal brun fumé.No longer availableDim. h: 19,5 & 21 cmEstimate: € 25/35 -
#503
Dekselvaas van Imari porselein.
#880
#802Hirosada
“Kabuki acteur.” Japanse houtsnede. Gedateerd 08/1849.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Datée 08/1849.No longer availableDim. 24 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#287Wiskeman
Een sauskom en spiegelpresentoir.
#866
#291
Een kopie naar een XIVe eeuws Byzantijns icoon met een 925‰ zilveren riza.
Une copie d’une icône byzantine du XIVème siècle à riza en argent 925 ‰ .No longer availableDim. 17,5 x 13 cmEstimate: € 100/120 -
#712Kees Van den Bree
“Lentelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage printanier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#263
“St Joseph”. Een beeld van meerkleurig Brussels porselein.
”Saint Joseph”. Une statuette en porcelaine de Bruxelles polychrome.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100/160 -
#101
Een paar houten beelden. Yoruba (Nigeria).
#375
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une turquoise centrale de ± 10 ct.No longer availableDim. 6,84 gEstimate: € 1700/1800 -
#699
Een eikenhouten schouwspiegel.
Un miroir de cheminée en chêne.No longer availableDim. h: 146 cmEstimate: € 100/120