Similar lots by type
-
#189Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Herfstig hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue fermière à l’automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 420/460 -
#152
“Moeder met kinderen aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Mère et enfants auprès de l’âtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#69G. Parmentier
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#2S. Pinkus
“Portret van een Joodse man”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait d’un homme juif”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#372F. Schmidt
“Portret van een oude zigeunerin”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Portrait d’une vieille gitane”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#244Adolphe PootPeriod: 1924 - 2006
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#374Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zicht op de Sint-Gummaruskerk te Lier. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur l’église Saint Gommaire à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#422
“Landschappen”. Pendanten. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Paysage”. Des pendants. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 12 x 38 cmEstimate: € 200/240 -
#762De BelderPeriod: + 1970
Een paar moderne abstracte schilderijen waarvan één getiteld“Optimisme”. Olieverf op doek.
Une paire de tableaux, dont un nommé “Optimisme”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 34 cmEstimate: € 140/160 -
#392
“De pijproker” . Olieverf op doek. Gesigneerd A. Vermeulen.
”Le fumeur de pipes”. Huile sur toile. Signée A. Vermeulen.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 55/60 -
#354
“Heilige maagd en serpent”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. XIXe eeuw.
”La Sainte-Vierge et serpent”. Huile sur panneau. Signature illisible. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 120/200 -
#222Franz Van Diest
“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 600/800 -
#759
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60/100 -
#484
“Napoleon Bonaparte”. Een handgeschilderd miniatuurtje. Gesigneerd.
”Napoléon Bonaparte”. Une miniature peint à la main. Signée.No longer availableDim. 6,5 x 5 cmEstimate: € 25/35 -
#760
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60/100 -
#194Daniël Herbert Van der PollPeriod: 1877 - 1963
“Leeuwen van Juda aan de poort van de tempel van Salomon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Lions de Judas au portes du temple Salomon”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 75 x 107 cmEstimate: € 400/600 -
#409
Twee voorstellingen van de Madonna met Kind. Olieverf op paneel. Zonder signaturen. XIXe eeuw.
Deux représentation de la Vierge à l’Enfant. Huile sur carton. Sans signatures.No longer availableDim. 25 x 19 & 27 x 16 cmEstimate: € 120/200 -
#219
“Voorstelling van een aap die een kat de kastanjes uit het vuur doet halen”. Olieverf op doek. Achteraan een oude toeschrijving aan Frans Snyders. Herdoekt.
”Une représentation d’un signe qui fait qu’un chat sort les châtaignes du feu”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Frans Snyders. A été retoilée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 3000/3200 -
#162
“De gevangenen bezoeken, een werk van barmhartigheid”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
”La visite aux prisonniers, une oeuvre de miséricorde”. Huile sur toile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 80 x 67 cmEstimate: € 220/300 -
#254Louis HennoPeriod: 1907 - 1990
“Harmonie et Poésie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Harmonie et Poésie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 100/140 -
#202Joseph François
“Huis aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison auprès d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 93 cmEstimate: € 420/480 -
#159
“Boerenerf”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Cour de ferme”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#289Pierre DevosPeriod: 1917 - 1972
“Damesportret” (Beatty Permeke?). Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. (Beatty Permeke?). Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100/150 -
#214
“Kunstenaar met entourage in zijn atelier”. Olieverf op doek. Antwerpse school, omstreeks 1700. Herdoekt.
”Artiste et entourage dans son atelier”. Huile sur toile. Ecole anversoise, +- 1700. A été retoilée.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 1800/2400
Other lots in this auction
-
#596330 x 210 cm
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 330 x 210 cmEstimate: € 200/220 -
#421
Een lot munten, bestaande uit een munt ter herdenking van het huwelijk van Diana en Charles, een 999‰ zilveren hindoeïstische plaquette, een munt van de Bourlaschouwburg, enkele speciale Nederlandse munten, een halve Amerikaanse Dollar en een zilveren Canadese Dollar.
Un lot de pièces, comprenant une pièce à l’occasion du mariage de Diana et Charles, une plaquette hindouiste en argent 999 ‰, une pièce du théâtre Bourla, quelques pièces spéciales des Pays Bas, un demi dollar américain et un dollar canadien en argent.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#107
Een XVIIIde eeuwse kruik van steengoed met blauw geglazuurd decor en tinnen klep.
Une carafe du XVIIIème siècle en faïence, décor à glaçure bleue et couvercle en étain.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/100 -
#129Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue estivale, fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#695
Een paar 18 karaats tweekleurige gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or de deux couleurs 18 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 100/150 -
#74Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#702Beloutj
Een handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 219 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#728
Een Afrikaans nagel-fetisjbeeld.
Une statue africaine fétiche aux clous.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/140 -
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60/100 -
#641
Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.
Une paire de pieds de lampe en laiton, style Art Déco, décor en relief de musiciens.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 260/300 -
#620
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,04 ct. VVS1.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,04 ct. VVS1.No longer availableDim. 10,72 gEstimate: € 1400/1500 -
#76
Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes. Een deurtje beschadigd.
Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 80/120