Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Naakte amor”. Een beeld van donker gepatineerd brons.

“Naakte amor”. Een beeld van donker gepatineerd brons.

“Amor Nu”. Bronze à patine foncée.
Dim. h: 60 cm
SKU: 2806160248.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 28 June 2016 19:00
Catalogue #248
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #217

    Een pendule van donkergepatineerd brons, gedragen door een olifant en met bovenaan een zittende figuur met parasol. XIXe eeuw.

    Une pendule en bronze patiné, portée par un éléphant avec passager avec un parasol. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #486

    Een paard van gepolychromeerd hout met een vogelvormig zadel. Indisch werk. Eén been los.

    Un cheval en bois polychromé avec selle en forme d’oiseau. Indien. Une jambe endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #699

    “La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.

    “La Poésie”. Une statue en bronze patinée bicolore. D’après une oeuvre par Mathurin Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #155
    Valentino en Arpège

    “Fragrance speciale”. Drie vaporisators eaux de parfum van 30, 50 en 75 ml.

    “Fragrance spéciale”. Trois vaporisateurs d’eaux de parfum de 30, 50 et 75 ml.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #620

    “Cupido en Psyche met harp”. Een hoogreliëf van monochroom wit composiet.

    Cupidon et Psyché avec harpe”. Relief en composite monochrome blanche.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #608

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #679

    “Vrouwelijke amor en mannelijk naakt”. Een groep van bruingepatineerd brons.

    “Amor féminin et Nu mâle”. Bronze.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #145
    Chanel No 5 en No 19.

    Een body lotion en een gel mousse. We voegen er een poeder voor na het bad aan toe van 150 g.

    Lotion corporelle et gel mousse. Nous ajoutons une poudre après bain de 150 g.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #552

    “L’aviation”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “L’aviation”. Une statue en bronze patinée.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #619

    Een plaquette van steengoed, versierd met hiërogliefen en een afbeelding van de godin Isis.

    Plaquette en grès décorée d’hiéroglyphes et d’une représentation d’Isis.
    No longer available
    Dim. h: 91 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een staande reiger.

    Une statue de jardin en bronze représentant un héron.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #607

    Een plaquette van steengoed op voetsuk, versierd met twee tabletten met hiërogliefen en een afneembaar sarcofaagdeksel.

    Plaquette en grès sur piétement décorée de deux tablettes aux hiéroglyphes et d’un couvercle de sarcophage amovible.
    No longer available
    Dim. 144 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #684

    “Vrouw met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Henri Plé uit 1883.

    “Femme avec des pigeons”. Statue en bronze. D’après une oeuvre de 1883 par Henri Pié.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #808

    Een paar bronzen wandkandelaars met vier lichtpunten in Lodewijk-XV-stijl.

    Paire d’appliques en bronze de style Louis XV. Quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #622
    Richard K. Kron

    Een grote zittende adelaar met jongen van gesculpteerd hout.

    Grand aigle assis et son petit en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #736

    Een zuil van grijsgeaderd roze marmer met bronzen kapiteel en versieringen.

    Colonne en marbre rose veiné gris à chapiteau et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #265
    Olivier Strelli en Naomi Campbell

    Twee eaux de toilette van 100 ml en 50 ml natural spray’s. We voegen er twee eaux de toilette “Ispahan en Folies de Saisons” van Yves Rocher aan toe.

    Deux eaux de toilette “natural spray” de 100 et de 50 ml. Nous ajoutons deux eaux de toilette “Ispahan” et “Folies de Saisons” par Yves Rocher
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #188

    Een staande figuur naar de klassieke oudheid van wit composiet. Engels werk.

    Statue en composite blanc. Classique. Oeuvre Anglais.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #577

    Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.

    Un bronze de la Venus de Milo avec inscription du Musée du Louvre.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #809

    Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en kristallen pendeloques

    Une paire de girandoles en bronze et cristal à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #234

    Een paar liggende sfinxen van brons.

    Paire de sphinx couchés en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #251

    “Krijgsheer”. Een beeld van brons met donker patina op arduinen sokkel.

    “Guerrier”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #575

    Een borstbeeld van een Romeins keizer van donkergepatineerd brons op een voetstuk en zuil van rood marmer.

    Buste d’un empereur romain en bronze à patine foncée sur une base et une colonne en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 96 + 90 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #564

    “Athena”. Een beeld van donkergepatineerd brons op voetstuk van wit en zwart marmer. Voetstuk beschadigd en schild manco.

    “Athène”. Statue en bronze patiné sur pied en marbre blanc et noir. Pied endommagé et bouclier non inclus.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #516
    Meshed

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon en een decor van dieren, vazen en stadsgezichten.

    Un tapis d’Orient en laine avec un médaillon central avec décor animalier, vases et vues de ville. Noué main.
    No longer available
    Dim. 390 x 302 cm
    Estimate: € 500 / 900
  • #369

    Twee ingelijste oude prenten van planten. Met de hand ingekleurd.

    Deux estampes encadrées représentant des plantes. Colorées à la main.
    No longer available
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #314

    2 grafische werken: - Frans Masereel: “De show”. Gesigneerd en genummerd 19/100. - Kurt Peiser: “Vluchtelingen aan de kaai”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    Deux gravures: - Frans Masereel: “De show”. Signée et numérotée 19/100. - Kurt Peiser: “Vluchtelingen aan de kaai”. Eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 15 x 11,5 & 12 x 9 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #384
    Boch, Luxembourg

    Soepterrine van aardewerk met een blauwe fries “à l’épi”. Met onderschaal. Eerste helft XIXde eeuw.

    Soupière en faïence décorée d’une frise à l’épi. Avec présentoir. Première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 35 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #339
    Gust Dierickx

    “Landbouwer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘56.

    “Paysan”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘56.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #370

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.

    Miroir en bois doré de style baroque.
    No longer available
    Dim. 105 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #347
    Val St. Lambert

    Een roze en een lichtgroene kristallen vaas en een schaal, eveneens lichtgroen in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal et plat. Colorés vert clair dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #556

    Een paar ronde nachtkastjes met één deur en een marmeren blad.

    Des tables de nuits avec tablette en marbre et un tiroir.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #565

    Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.

    Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #312
    E. Derré

    “Burchtgracht te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.

    “Burchtgracht à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.
    No longer available
    Dim. 57 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #469
    Karel Van den Heuvel
    Period: 1913 - 1991

    “Schilder in het atelier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Peintre dans son atelier”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #229

    Een beeld van een staande Boeddha.

    Statue Bouddha position debout.
    No longer available
    Dim. H. 150 cm
    Estimate: € 850 / 950
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More