Other lots by Foubert
#136
#55
#586
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
#244
#69
‘Boerderijdieren te velde’, olieverf op paneel in vergulde kader met 2 geitjes en 2 kippen, niet gesigneerd.
#236
Een houten vitrinekast met glazen schuifraam en 2 verdiepen en koperen beslag.
#101
"Le reveil." A patinated bronze sculpture on a marble pedestal. Signed.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 1100/1300 -
Een Japanse bronzen vaas met als decor een zittende man met rokend wierookvat.
#42
Een 19e eeuwse ovale geslepen Venetiaanse spiegel.
A 19th-century oval cut Venetian mirror.No longer availableDim. h 67 x b 44 cmEstimate: € 60/80 -
#509
“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Heath View with Path". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 18,5 x 28,5cmEstimate: € 100/120 -
#448
#230
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.92 ct.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 1200/1400