Other lots in this auction
-
#197
Milieu de table van zilver en kobaltblauw glas. Bestaande uit een coupe, gedragen door vier korinthische zuilen op een voetstuk. Duitse keuren, 800/1000.
Centerpiece of silver and cobalt blue glass. Consisting of a coupe supported by four Corinthian columns on a pedestal. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. Ø 29,5 - H. 36 cm 1845 g zilverEstimate: € 1000 / 1500 -
#348
Een antieke Régence armstoel met gesculpteerde rug en met zitting bekleed met naaldwerk.
Fauteuil ancien Régence au dossier sculpté et à l'assise tapissée de broderies.No longer availableDim. H. 102 cmEstimate: € 80 / 120 -
#211
Een paar bronzen Sphinx kandelaars op marmeren voet.
A pair of bronze sculpted Sphinx candlesticks on a marble base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 225 / 275 -
#67
Een polychroom gesculpteerde houten Jezus Corpus. XIXe eeuw.
A polychrome wood sculpted Jesus Corpus. XIX century.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#309Murano
Een lot van drie clowns met diverse kleuren in de massa.
A lot of three clowns with various colors in the mass.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#147
“Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een harem danseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
Big Windy Day. A bronze sculpted figurine of a harem dancer with open skirt. After Nam Greb - Franz Xavier Bergman.No longer availableDim. 35 x 20 cmEstimate: € 475 / 525 -
#97P. Morier
Een grote Zwitserse koebel met diklederen beslagen, halsband. Gemerkt “P.Morier” N.4. Vervaardigd in Morges, Zwitserland. Bijgevoegd een muurhouder.
A large Swiss cowbell with thick leather fitted collar. Marked "P.Morier" N.4. Manufactured in Morges, Switzerland. Attached a wall holder.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 250 / 350 -
#456
Een ronde messingen salontafel met onyxen blad.
A round brass coffee table with onyx top.No longer availableDim. h 48, Ø 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#363
Een Afrikaans hout gesculpteerd masker/beeldje.
An African wood sculpted mask/figurine.No longer availableDim. 22cmEstimate: € 40 / 50 -
#533
Een paar Chinees porseleinen dekselvazen, blauw-wit met flora in het decor.
A pair of Chinese porcelain vases and covers, blue and white with flora in the decor.No longer availableDim. 45 x Ø 23 cmEstimate: € 200 / 250 -
#83
Een fruithouten premium koekoek jachtklok. Diverse jachtelementen in houtsnijwerk oa hertenkop, jachthoorn, gehangen fazant en haas. 2 koekoek deurtjes met figuurtjes, label zijkant met melodie vermelding “O du lieber Augustin” en “Auch du wirst mich einmal betrügen”. Vermoedelijk, Zwarte Woud, uit de uurwerkschool van Furtwangen.
A fruitwood premium cuckoo hunting clock. Various hunting elements in wood carving, including a deer's head, hunting horn, hung pheasant and hare. 2 cuckoo doors with figures, label on the side with melody mention "O du lieber Augustin" and "Auch du wirst mich einmal betrügen". Presumably, Black Forest, from the clockwork school of Furtwangen.No longer availableDim. 75 x 45cmEstimate: € 100 / 150 -
#119Hiëronymus HopferPeriod: 1500-1550
“Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.
“Le jugement de Paris d’après Lucas Cranach”. Gravure. Avec monogramme dans la planche et numéro 36. Attribuée à.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 400 / 600