#537Twee zeshoekige vaasjes met pioenen van fijn gesculpteerd ivoor. De vaasjes met gegraveerd decor van fazanten en tekens op de achterzijde. Enkele losse blaadjes. Gesigneerd.
Deux vases hexagonaux aux pivoines en ivoire finement sculpté. Les vases décorés de faisans gravés, des lettres en calligraphie au verso. Quelques feuilles détachées. Signés. Travail chinois, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#323Een fluwelen voorhang met acanthusmotieven en de onderkant versierd met kwastjes.
#180Een 14 karaats geel gouden zakhorloge.
Montre de gousset en or jaune 14 KNo longer availableDim. 90,27 g 5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#202Devolderd - Dierckx, TurnhoutEen oude brandkast. Met marmeren blad.
#156Een gefineerde tweeledige hoekkast met twee maal twee deuren, versierd met ingelegde biesjes van verschillende houtsoorten en een uitschuifbaar schrijfblad in het midden. De kuif in de vorm van een gebroken halfrond fronton met vasque (beschadigd). Tijdperk Empire.
Encoignure en bois de placage présentant deux fois deux portes décorées de traits incrustés de bois divers. Tablette à écrire à tirettes. Fronton en demi rond avec vasque centrale (dégât). Epoque Empire.No longer availableDim. 256 x 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#771Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.
#282KeithEen paar landschappen op doek.
Paire de paysages sur toile.No longer availableDim. 22 x 39 cm en 22 x 39 cmEstimate: € 200 / 280