Other lots in this auction
-
#440
Een lot koper, bestaande uit twee verzilverde Engelse kandelaars, een tabaksdoos en een kruithoorn.
Un lot de cuivre comprenant deux candélabres anglais, une boîte à tabac et une corne à poudre.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#314
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
”Portrait d’une femme”. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 41 x 31 cmEstimate: € 120/200 -
#579
Compositie. Olieverf op doek met collage. Achteraan toegeschreven : Frutrunk. En met opschrift: Exempl. III/959. Paris.
”Composition”. Huile sur toile et collage. Dédicace au dos: Frutrunk. Avec écriture : Exempl. III/959. Paris.No longer availableDim. 96,8 x 62,8 cmEstimate: € 800/900 -
#531
Een vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
Un vase en pâte de verre polychrome italien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65/80 -
#516
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 125 x 200 cmEstimate: € 60/80 -
#124
“Verrezen Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Herdoekt en licht gerestaureerd.
”La résurrection du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée et restaurée.No longer availableDim. 66 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#888
Chinese pijp van metaal met inscripties.
Une pipe chinoise en métal avec inscriptions.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#378
Twee huisaltaartjes in vitrine, waarbij één met een voorstelling van de verschijning van Maria in Lourdes en één met de zweetdoek van Veronica.
Deux petits autels de maison dans une vitrine, dont un avec une représentation de l’Apparition de la Sainte Marie à Lourdes, l’autre avec une serviette de Véronica.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#272Floris Jespers
“Duinlandschap”. Pastel. Gesigneerd.
”Paysage de dunes”. Pastel. Signée.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 120/200 -
#13Val St. Lambert
Een lot bestaande uit twee asbakken en een pique-fleur van rood geslepen kristal.
Un lot comprenant deux cendriers et un pique-fleurs en cristal rouge taillé.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#365
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale saffier van ± 2,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un saphir central de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 5,66 gEstimate: € 1500/1600 -
#673
Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van tekens van het eeuwige leven.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, décoration de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 140/160