#456
Een goudgepatineerd houten presentatierekje voor een beeld.
Une étagère de présentation en bois à patine dorée pour une statue.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 40 -
#650
Een tafeltje met twee laden in art-decostijl.
#119Lea Van der Straeten
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 40 / 80 -
#132
Een dames- en een herenportret. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960. Naar foto’s van het begin van de XXe eeuw.
Un portrait de dame et un portrait d’homme. Huile sur toile. Signée et datée 1960. D’après des photographies du début XXème siècle.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100 / 180 -
#520
Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#47
#789Gigado Ashiyuki
“Geisha met waaier” Japanse houtsnede. Gedateerd 1814.
”Geisha et éventail”. Une gravure en bois japonaise. Datée 1814.No longer availableDim. 37 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#5Remontoir Ancre
Een zilveren zakhorloge met familieinsigne. Met tinnen staandertje.
#281
Een houten humidor met hygrometer.
#363
#667
Een Japanse doos van papier-maché , versierd met een bloemendecor.
#647
Een paar bronzen tempelleeuwen.