Other lots in this auction
-
#313Twee paar borden van meerkleurig Frans aardewerk.
Deux paires d'assiettes en faïence française multicolores.No longer availableDim. Ø: 19 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#626Een gefineerd mahoniehouten Engels meubel met drie kleine en drie grote laden in het opzet en drie in de gordel. XIXe eeuw.
Meuble anglais en placage d’acajou ouvrant à trois petits et trois grands tiroirs vers le haut et trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 168 x 102 x 58 cmEstimate: € 250 / 400 -
#663Een vaas van rood Muranoglas met meerkleurig millefioridecor.
Un vase en verre de Murano rouge à décor millefiori multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#255Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,63 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,63 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 950 / 1100 -
#454Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 36 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#722Een reclamespiegel voor Bastos in houten lijst.
Un miroir publicitaire encadré en bois pour Bastos.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 32 / 40 -
#648“Gezin”. Een kunststoffen beeldje. gemonogrammeerd ‘RVH’.
“Famille”. Statuette en plastique monogrammée RVH.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#689J. Megens“Platbodem met zijzwaarden”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
“Péniche aux ailes de dérive”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#628Een grote en een kleine porseleinen jardinière. Chinees werk.
Une grande et une petite jardinière en porcelaine. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#629Een lot van vier vaasjes en een dekselvaasje van Imariporselein.
Un lot de quatre vases et un vase à couvercle en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#372P. Peelman“Personages en paardenkar op het binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages et char à cheval dans une cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#208“Danseres”. Een beeld van gepatineerd brons op sokkel van rood en zwart marmer. Naar een werk van Chiparus.
Danseur . Une image de bronze patiné sur un piédestal de marbre rouge et noir. D'après une oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240

