#373Aries, MadridEen bruin lederen toilettas. Met sleuteltje
#493Een witgepatineerd Afrikaans houten Kifwebemasker. Songye, D. R. Congo.
Masque Kifwebe en bois patiné blanc. Songye, Congo.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 160 / 180 -
#716Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#100Twee 22 karaats geel gouden munten. King George V. Gold Sovereign 1914 en 1918.
#142Edmond DefroyennesPeriod: 1896 - 1977“Kanaalzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
Vue du canal . Huile sur toile. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#446Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
#340Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en een opaal van +- 4,74 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct. Et une opale de + - 4,74 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 800 / 900 -
#555Een notenhouten staande klok.
Horloge de vestibule en noyer.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#35Pontiac Swiss MadeEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 16,35 gEstimate: € 240 / 300 -
#42Franz HogenbergEen met de hand ingekleurde kaart van Mechelen naar ontwerp van Georg Braun. Eind XVIe - begin XVIIe eeuw.
Une carte colorée à la main de Malines d'après un dessin de Georg Braun. Fin XVIe - début XVIIe siècle.No longer availableDim. 33 x 43 cmEstimate: € 80 / 100