Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Napoléon III tweedeurs vitrine, ingelegd met geel koper in de geest van Boulle. Letsels aan het koper, barstjes in de zijpanelen. XIXde eeuw.

Napoléon III tweedeurs vitrine, ingelegd met geel koper in de geest van Boulle. Letsels aan het koper, barstjes in de zijpanelen. XIXde eeuw.

Vitrine à deux portes Napoléon III incrustée de cuivre jaune dans le goût de Boulle. Dégâts aux cuivres, fissures dans les côtés. XIXe siècle.
Dim. 136 x 100 x 35 cm
SKU: 2710200630.
Auction day: 28 October 2020 19:00
Catalogue #630
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #371

    Een lot van drie koppels van meerkleurig Duits porselein, waarbij twee onderaan gemerkt.

    Un lot de trois couples de porcelaine allemande multicolore, dont deux sont marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #250

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,86 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 3,86 ct.
    No longer available
    Dim. 9,30 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #661

    Een benen theedoos met schildpad.

    Boîte à thé en os avec tortue.
    No longer available
    Dim. 17 x 17 x 10 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #336

    Een reeks van tien eikenhouten stoelen met lederen zit en rug, waarbij één armstoel.

    Suite de dix chaises en chêne à siège et dossier en cuir dont une avec accoudoirs.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #671

    Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.

    Un ensemble de six verres à vin en cristal taillé avec calice coloré.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #439

    “Man met krant aan de haard”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.

    “Homme lisant son journal près de l’âtre”. Huile sur toile. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #88

    “Moeder Gods Pokrov”. Messingen reisicoon met blauw email.

    Mère de Dieu Pokrov . Icône de voyage en laiton avec émail bleu.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 10 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #511

    Twee gesculpteerde Afrikaans ivoren slagtanden in de vorm van krokodillen. begin XXe eeuw.

    Deux défenses africaines en ivoire sculptées en forme de crocodiles. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 53 & 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #596

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 285 x 155 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #481
    Dubois, Bouffiouix

    Een art deco vaas van steengoed met meerkleurig gestileerd decor, Zuid-Amerikaans geïnspireerd. Onderaan gemerkt. Model MA5.

    Un vase en grès Art Déco à décor stylisé multicolore, d'inspiration sud-américaine. Marqué en bas. Modèle MA5.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #576
    Indo-Bidjar

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Tapis indien en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 244 x 194 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #402

    Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.

    Lot de dix-huit coupes souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More