Other lots by Mous
#40“Waterman”. Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger.
#163“De boogschutter”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
#608“Geisha”. Een beeldje van gesculpteerd jade. In een doos.
”Geisha”. Une statue en jade sculptée. Dans une boîte.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#696Een eikenhouten kloostertafel.
#203Twee lijsten met archeologische munten (17 stuks). Constantinus, Constantinus II, Julia Augusta, Maximinus I, Septimus Severus, Marcus Aurelius, Antonius Pius, Harianus, Trajanus. Justinianus (2 x), Romanus IV Diogenes, Alexander de Grote, Constantinus I, Galerius Maximianus, Maximianus Herculius, Philippus I.
#704Een renaissance zitbank van eikenhout.
#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een in markies geslepen briljant van 0,91 ct. Color FI1. en twee pear shape briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,70 ct. Kleur FSI1 en DVS2. Met certificaten.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant taillé marquise de 0,91 ct, couleur FI1 et deux brillants en forme de poire ayant un poids total de 0,70 ct, couleur FSI1 et DVS2. Avec certificats.No longer availableDim. 3,11 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#577“Boeddhistisch personage met staf en tempel in de hand”. Een ivoren beeldje. Staf en armpje beschadigd.
Un personnage Bouddhique avec un bâton dans la main et un temple dans l’autre main. Une statue en ivoire. Le bâton et un bras ont des dégâts.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 350 / 400 -
#783Een paar vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages aan het hof in cartouches op een achtergrond van bloemen en perziken. Eén gemerkt onderaan.
Une paire de vases en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages à la cour en cartouches sur fond de pêches et fleurs. Un avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240