Other lots by Mous
#523
Een voorstelling van Boeddha van gepolychromeerd hout. Eind XIXe eeuw.
Une représentation de Bouddha en bois polychrome. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 20/30 -
#673
Een paar Lodewijk XV fauteuils-à-la-Reine.
#614
Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
#145
Un bracelet en or rose 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,03 gEstimate: € 1200/1400 -
#692
Een handgeknoopt wollen karpet.
#887
Luchtertje met kristallen hangertjes en gelakte metalen roosjes.
#588
Een ivoren zittende Boeddha op een houten sokkel.
#254Louis HennoPeriod: 1907 - 1990
“Harmonie et Poésie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Harmonie et Poésie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 100/140 -
#705
Een briljant in gesloten AIG certificaat van 0,51 ct. Kleur D. VS2.
Un brillants dans certificat sous scellé AIG. 0,51 ct. Couleur D. VS2.No longer availableEstimate: € 1400/1500 -
#481
Een lot van vier maskers in diverse uitvoeringen.
#682
Een handgeknoopt Kaukazekarpet.
#605
Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
Une table de poterie style Louis XV.No longer availableDim. 77 x 40 cmEstimate: € 200/220