Similar lots by type
-
#12Smeets
“Boerderijtje”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Petite ferme”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 27 cmEstimate: € 10 / 20 -
#519H. Veldeman
“Vrouwenportret”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 47 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#664Godeau
“St.-Jacobskerk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Eglise Saint-Jacques”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1945.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#242Mia Scheurmans
“Mannentorso”. Houtskool op papier.
“Torse masculin”. Fusain sur papier.No longer availableDim. 120 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#489De Bruyn
“Vis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘80.
‘Poisson”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 80.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#632Van Wauwel
“Stilleven”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Nature morte”. Encre sur papier. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#4Jul. Wauters
Een reeks van zes potloodtekeningen op papier.
Suite de six dessins au crayon sur papier.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#364Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“Meisjesportret in profiel”. Potlood op papier. Gesigneerd 1919.
“Portrait de fille en profil”. Crayon sur papier. Signé 1919.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#344Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Hoevezicht”, “Dorpszicht”, “Windmolen”, “Straatzicht” en “Boszicht”. Aquarel en olieverf. Allen gesigneerd en resp. gedateerd 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.
“Vue de ferme”, “Vue de village”, “Moulin à vent”, “Scène de rue” et “Paysage boisé”. Aquarelle et huile. Signées et respectivement datées 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#79
“Vesuvio 1906”. Een paar Napolitaanse gouaches. Vochtschade bij het nachtzicht.
“Vesuvio 1906”. Deux gouaches napolitaines. La vue de nuit a des tâches d’humidité.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#499Lex
“Het dansfeest”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Medio XXe eeuw.
“Le bal”. Aquarelle sur papier. Signée. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 53 x 68 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#49Emiel Van DammePeriod: °1885
“Galopperende paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chevaux en galop”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 300 / 400 -
#449
Een lot van drie houtsneden:- “Kapel”. Dries Van den Broeck. Gesigneerd en genummerd 13/100 buiten de plaat.- “Begijnhof te Lier”. Lode Verhoeven. Gesigneerd en gedateerd ‘74 buiten de plaat.- “Naakt met dieren”. Gesigneerd en genummerd 250/300 buiten de plaat en gedateerd ‘82 binnen de plaat.
Lot de trois gravures sur bois:- Dries Van den Broeck. “Chapelle”. Signée et numérotée 13/100 hors planche.- Lode Verhoeven. “Béguinage de Lierre”. Signée et datée ‘74 hors planche.- “Nu aux animaux”. Signée et numérotée 250/350 hors planche et datée ‘82 dans la planche.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#480
Lot postzegels: United Nations, Souvenir Folders e.a. tussen 1968 en 2001 (39 booklets in een album). Een album met postfrisse en gestempelde zegels van de Verenigde Naties, jaren ‘50 en ‘60. Verder albums met losse zegels uit: Nederland (vanaf 1867 tot ± 1976), Frankrijk (einde XIXde eeuw - einde jaren 1970) en oudere zegels uit Belgisch Congo, Ruanda, Duitsland (vanaf 1872), Zwitserland, Luxemburg, Monaco, Groot-Brittanië (1840-1986), Italië, U.S.A., Fillipijnen, Brasilië. Bovendien een aant(..)
Lot de timbres postes: United Nations, Souvenir Folders e.a. entre 1968 et 2001 (39 livrets dans un album). Un album aux timbres fraîches et oblitérés des Nations Unies, années ‘50 et ‘60. Des albums aux timbres dépareillés de: Pays-Bas (de 1867 à ± 1976), France (fin XIXe siècle - fin années 1970) et timbres plus anciens de: Congo Belge, Ruanda, Allemagne (dès 1872), Suisse, Luxembourg, Monaco, Grande-Bretagne (1840-1986), Italie, U.S.A., Philippines, Brésil. Et des sachets aux timbres exotiq(..)No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#333
Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, gedecoreerd met een personage in een landschap. Restauraties aan één vaas, de dekselvazen in relatief goede staat. Onderaan gemerkt met de drie klokken. XVIIIe eeuw.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence bleue et blanche décorées d’un personnage dans un paysage. Restaurations à un vase. Marque des trois cloches sous les bases. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#50Omega
Een herenhorloge met vergulde kast.
Montre homme à boîtier doré.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#43
Een hindoeïstisch godsbeeld van gepatineerd brons.
Divinité hindou en bronze patiné.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#219
Een dames- en een herenportret. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Herdoekt.
Portrait d’homme et de femme. Huile sur toile. XVIIIe siècle, Retoilées.No longer availableDim. 87 x 73 cmEstimate: € 400 / 500 -
#269Vicente De Paredes
“Het recital”. Lithografie in een mooie vergulde lijst. Maat inclusief lijst.
Le récital. Litho dans un joli cadre doré. Dimensions cadre inclus.No longer availableDim. 108 x 132 cmEstimate: € 120 / 200 -
#461
Een paar kleine balustervaasjes van Chinees porselein met een Nankingdecor. Onderaan gemerkt.
Paire de petits vases en porcelaine de Chine à décor de Nankin. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#187
Een groot en gevarieerd lot eieren, waaronder dekseldoosjes, muziekdoosjes, enz.
Grand lot varié d’oeufs dont boîtes, boîtes à musique etc.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#294
“Dorpsscène”. Gewassen pentekening. Draagt handtekening: Filarski.
“Scène de village”. Lavis sur papier. Porte une signature Filarski.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#791
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in de geest van de barok.
Fauteuil en chêne sculpté de style baroque.No longer availableEstimate: € 160 / 200