Similar lots by type
-
#954Marcel VeldemanPeriod: °1936
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois ensoleillé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#989Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 104 cmEstimate: € 180/240 -
#604Eric KengenPeriod: °1952
“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#212
“Boer met hond en werkpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘72.
“Fermier au chien et aux chevaux de trait”. Huile sur toile. Signée, monogrammée et datée ‘72.No longer availableDim. 68 x 55 cmEstimate: € 220/260 -
#1039
“Rivierlandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd. Handtekening gedeeltelijk onder kader.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#269Huysmans
“Boomgaard”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Le verger”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#279Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964
“Wandelaar op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Promeneur à la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#599
“Vijver aan een bosrand”. Olieverf op board. Niet gesigneerd.
“Etang au bord d’un bois”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#627
“Arend”. Beeldhouwwerk in marmer.
“Aigle”. Sculpture en marbre.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 100/120 -
#992Jules DecortPeriod: 1918 - 1999
“Stilleven met koper en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux cuivres et oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 180/240 -
#594
“Landschap met dorp in de verte”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage à l’étang, un village dans la distance”. Huile sur carton. Signée.No longer availableDim. 38 x 61 cmEstimate: € 80/100 -
#609Eric KengenPeriod: °1952
“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#959
“Christus aan het kruis”. Olieverf op koper. XVIIe eeuw.
“La crucifixion”. Huile sur cuivre. XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 240/360 -
#622Pol. Lombard
“Zicht op Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 48cmEstimate: € 50/80 -
#602Eric KengenPeriod: °1952
“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500/700 -
#962Charles II Van den EyckenPeriod: 1859 - 1923
“Honden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
“Le concurrent”. Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 800/1000 -
#752J. de Bruyn
“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#1083Hoover
Een wijnkoelkast. met doorzichtige deur.
Frigo à vin à porte vitrée.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100/120 -
#1081La Sommelière
Een grote wijnkoelkast.
Grande frigo à vin.No longer availableDim. H. 187 cmEstimate: € 120/180 -
#589Ch. Vandamme
“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1882.
“Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1882.No longer availableDim. 46 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#972
“Hoevezicht” & “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd ‘FL’ en gedateerd 1945.
“Vue de ferme” et “Vue de village”. Huile sur toile. Les deux monogrammées FL et datées 1945.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#556
Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200/240 -
#969
“Schapen en een geit”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Herdoekt. Op de lijst toegeschreven aan L.P. Ommeganck.
“Moutons et chèvre”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Retoilée. Attribuée sur le cadre à L.P. Ommeganck.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#601
Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.
Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.No longer availableDim. 188 x 113 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#781
Een putto van bruingepatineerd plaaster. Kleine letsel. Vroeg XXe eeuw.
Putto en plâtre à patine brune. Petits usures. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 60/100 -
#746
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 516 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#151
“Polyhymnia” Een beeld van donkergepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Naar voorbeeld uit het Louvre.
“Polymnie”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. D’après un exemple du Louvre.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1115
Een gietijzeren staande kandelaar. Gemonteerd op elektriciteit.
Candélabre en fonte. Monté à l’électricité.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#950
Een lot meerkleurig en wit biscuit, bestaande uit een romantisch koppel met schaap, twee putti bij een boom en twee verschillende wijwatervaatjes.
Lot de biscuits monochromes et polychromes comprenant un couple romantique au mouton, deux putti près d’un arbre et deux bénitiers différents.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#182Jef Van Grieken
“Pitzemburg IV”. Ets. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 8/30.
“Pitzemburg IV”. Eau-forte. Signée, datée 1992 et numérotée 8/30 hors planche.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#730Ecuador Guayasamin
Een halssnoer bezet met een schelp en een halssnoer van beige jade met bijpassende oorbellen.
Collier serti d’une coquille et un collier en jade beige aux boucles d’oreilles assorties.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#801
Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.
Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.No longer availableDim. h: 49 - 53 cmEstimate: € 60/100 -
#124
Een replica van een XVIIIe eeuws vuurwapen.
Réplique d’un pistolet à silex du XVIIIe siècle.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100/120 -
#122F. Van Durme
“Non aan de naaimachine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906.
“Religieuse à la machine à coudre”. Huile sur toile. Signée et datée 1906.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#74
Vier beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Eéntje beschadigd aan het strikje.
Quatre statuettes en biscuit polychrome par M.I. Hummel. Un petit dégât à un noeud.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#567
Een paar Chinese juwelenkabinetjes van roodgelakt hout met messingen monturen en jade plaquettes.
Paire de cabinets à bijoux chinois en bois laqué rouge et aux montures en laiton et plaquettes de jade.No longer availableEstimate: € 120/140