An 18kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.50 ct. F VS. And brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.53 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 1450 / 1550 -
#152Jan Van CampenhoutPeriod: 1907-1972“Place de la Concorde, Parijs.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Place de la Concorde, Paris." Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300 / 400 -
#79Jozef Tilleux“Venetiaans stadzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Met dedicatie achteraan aan Henri Callaerts, gedateerd 1972.
"Venetian cityscape." Oil on canvas. Signed. With dedication on the back to Henri Callaerts, dated 1972.No longer availableDim. 37 x 42,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#628Een mandoline, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italiaans, anno 1908-09.Toegevoegd een niet werkende metalen fluit gemerkt Ch. Mathieu, Paris.
A mandolin, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italian, year 1908-09.Added a non-functioning metal flute marked Ch. Mathieu, Paris.No longer availableDim. l 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#328Een set van 2 ornamenten in messing met uitneembare sierdop.
#359“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#525Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#549Jozef Adriaan Callaerts“Zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"View of Lier". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#88Bert Nienhuis De DistelPeriod: 1890-1919Een geglazuurd, meerkleurige aardewerken vaas. Art Nouveau, toegeschreven aan Bert Nienhuis voor De Distel, Amsterdam. Diverse lichte breuk-en haarlijntjes aanwezig. Onderaan gemerkt.
A glazed, multicolored earthenware vase. Art Nouveau, attributed to Bert Nienhuis for De Distel, Amsterdam. Several minor cracks and hairlines present. Marked on the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø20cmEstimate: € 150 / 200