#518
#284D. Meyfroid
“Veldzicht met bomen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#347
Een paar verzilverde kandelaars. ‘Made in England.’ Eén met omgebogen rand.
#467
Een zittende Guanyin van gepolychromeerd hout.
Un Guanyin assis en bois polychrome.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 60/100 -
#171
Een paar bronzen beeldjes, liggende leeuwen.
#235John Williams
#521
#452Guy VandenbrandenPeriod: 1926 - 2014
“Geometrisch schilderij.” acryl op paneel, zonder titelgesigneerd.
"Peinture géométrique." acrylique sur panneau, sans titre, signé.No longer availableDim. h22,5cm x b16,5cmEstimate: € 350/450 -
#392
“Dame met kap” schilderij olieverf op paneel, signatuur mogelijk achter omkadering.
"Dame à la capuche" peinture huile sur panneau, signature possible derrière le cadre.No longer availableDim. h21,5cm x 18,5cmEstimate: € 100/150 -
#611
Beeldje dame met zwaard, zamak op houten voet.
#574
Een beeld van polyester, met voorstelling van een sheriff met een menukaart.
#700
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35/45