Similar lots by type
-
#639
Voorsnijbestek van zilver, hoorn en staal. Keuren van Sheffield en J.B.
Couvert de service à viande en argent, corne et acier. Poinçons de Sheffield et “J.B.”No longer availableEstimate: € 80/100 -
#610Giorgio Armani
“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#623
Een bidstoeltje van zwartgelakt hout met rieten zit.
Prie-dieu en bois laqué noir avec siège cannée.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 30/50 -
#802
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 1000/1200 -
#647
Een art nouveau fotolijst van smeedijzer, versierd met rozen.
Cadre à photographies art nouveau en fer forgé décoré de roses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#10
Een handtas van croco met binnenvoering van daim en met bijpassende kam en geldbeugel. We voegen er een avondtasje aan toe.
Sac à main en croco à doublure en daim. Avec peigne et porte-monnaie assortis. Nous ajoutons un petit sac de soir.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#804
Een oude waaier van struisvogelveren. In originele doos van Vandenbroeck te Antwerpen.
Ancien éventail en plumes d’autruche. Dans la boîte d’origine de Vandenbroeck à Anvers.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#636
Een Oosterse wollen loper. Met de hand geknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 250 x 106 cmEstimate: € 60/80 -
#803
“Drink-o-matic”. Een miniatuur drankautomaat. Recent werk.
“Drink-o-matic”. Un automate à boissons miniature. Exemplaire récent.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 50/60 -
#805
Een oude Meccano bouwset met aparte opwindmotor. In originele dozen. Jaren ‘60.
Ancien Meccano avec moteur. Dans les boîts d’origine. Vers 1960.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#638
Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van paarden, personages, Fo-honden en olifanten.
Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des chevaux, des personnages, des chiens de Fo et des éléphants.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#584
Een lot chromolitho’s door o.m. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linosneden door J.J. De Grave, talrijke litho’s, vaak buiten de plaat gesigneerd, door Herman Verbaere.
Lot de chromolithos par e.a. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linogravures par J.J. De Grave, nombreuses lithos, Par Herman Verbaere, souvent signées hors planche.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#633
Vierkante art nouveau cachepot van polychroom aardewerk versierd met draken. Klein letsel onderaan.
Cache-pot carré art nouveau en faïence polychrome décoré de dragons. Petit dégât à la base.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50/80 -
#580
Een schaaltje van sterling zilver met gegraveerde randen.
Petit plat en argent sterling aux bords gravés.No longer availableDim. 166,65 gEstimate: € 100/150 -
#621
Map met gravures, gedrukt met oorspronkelijke platen van Plantijn. 10 exemplaren met betrekking tot Antwerpen en 9 oude landkaarten. Drukkerij J.S. Buschmann, Antwerpen.
Carton à gravures imprimées avec des planches d’origine de Plantin. 10 exemplaires concernant Anvers et 9 anciennes cartes géographiques. Imp. J.S. Buschmann, Anvers.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#484
Ingekleurde art deco ets van een vrouw met een pauw. Genummerd en gesigneerd J. Haron.
Eau forte colorée art déco représentant une femme et un paon. Numérotée et signée J. Haron.No longer availableDim. 67 x 53 cmEstimate: € 70/80 -
#644
“Moeder Gods”. Russische icoon met verzilverde riza.
“Mère de Dieu”. Icône russe à riza en métal argenté.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#625Giorgio Armani
“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#635
Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#583
Een grote partij gravures. 4 diverse kleurenlitho’s van oude maritieme scènes (telkens 100 exemplaren) en het ontwerp voor 12 postkaarten met zichten op Gent door Herman Verbaere (100 exemplaren). Drukkerij Weissenbruch, “imprimerie du roi”.
Grand lot de gravures dont 4 lithos en couleurs de scènes maritimes anciennes (chaque fois 100 pièces) et le croquis de 12 cartes postales aux vues de Gand par Herman Verbaere (100 exemplaires). Imprimerie Weissenbruch, imprimerie du roi.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#591Jos Speybrouck
Serie van 24 liturgische chromolitho’s. Drukkerij Goffart, Brussel. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Jaren dertig. Enkele kleine letsels.
Suite de 24 chromolithos liturgiques. Imprimerie Goffart, Bruxelles. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Années 30. Quelques petits dégâts.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#385
Een poppenhuis met keukentje met drie popjes.
Maison de poupées avec cuisine et trois petites poupées.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#615Joop
Zeventien kleine en twee grote sjaaltjes
Dix-sept petits et deux grands foulards.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#627Replogle
Een wereldbol in metalen staander van de collectie ‘Le monde classique’.
Globe dans une monture en métal. De la collection “Le monde classique”.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 180/220
Other lots in this auction
-
#335
Een lot diertjes van geslepen kristal, met o. a. zwaantjes, uiltjes, beertjes,... deels gemerkt Swarovski. We voegen er het originele hangvitrinetje aan toe.
Lot d’animaux en cristal taillé dont cygnes, hiboux, oursons etc. En partie marqués Swarovski. Nous ajoutons une petite vitrine à suspendre d’origine.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#220
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant oude slijp van ± 0,50 ct. en vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de taille ancienne de ± 0,50 ct et de quatre brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 750/850 -
#389
Twee grote tinnen schotels uit de XVIIIe eeuw. Eén versierd met een wapenschild met bijschrift ‘Anno 1765’.
Deux grands plats du XVIIIe siècle. Un décoré au blason et l’inscription Anno 1765.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 20/40 -
#23Val St. Lambert
Een kleine en een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, de bodem versierd met een fruitdecor in reliëf.
Une petite et une grande coupe en cristal taillé incolore, le fond décoré de fruits en relief.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#355Neubauer à Verviers
Een oeil-de-boeufklok in kast van zwartgelakt hout met albasten wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers en rondom versierd met koperen inlegwerk.
Pendule oeil-de-boeuf en bois noirci à cadran en albâtre aux chiffres romains et entouré d’incrustations en cuivre.No longer availableDim. 59 x 52 cmEstimate: € 100/150 -
#368
Beeldje van terracotta als allegorie op de oogst. Gesigneerd. M. Laeremans.
Statuette en terre cuite représentant une allégorie de la récolte. Signée M. Laeremans.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 30/50 -
#760
Drie Liebigalbums.
Trois albums aux chromos Liebig.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#365
Een houten kaptafel met een lade onder een marmeren blad en met tussenverbinding. We voegen er een stoel in Louis-Philippestijl aan toe.
Coiffeuse en bois ouvrant à un tiroir sous la tablette en marbre. Piétement à entretoise. Nous ajoutons une chaise de style Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 94 cmEstimate: € 100/120 -
#464Karel Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991
“Meisje met speelgoed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Fille aux jouets”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 100/150 -
#159Jef VaesPeriod: °1920
“Het kabientje van het meerminnetje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Het kabientje van het meerminnetje”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 50/80 -
#415
Twee verschillende piëdestals, waarvan één van gesculpteerd en één van witgepatineerd hout. De eerste met rood marmeren blad en één met twee glazen blaadjes.
Deux piédestaux dont un sculpté et avec tablette en marbre rouge, l’autre patiné blanc à deux tablettes en verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#232
“De Heilige Maagd omringd door engelen”. Een ingekaderd naaldwerk achter glas.
“La Sainte Vierge entourée d’angelots”. Tapisserie encadrée sous verre.No longer availableDim. 121 x 77 cmEstimate: € 80/120