Similar lots by type
-
#870
Een houten baluster met vlam. XIXe eeuw.
Balustre terminant en flamme en bois sculpté et partiellement doré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/120 -
#1016
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een achthoekig marmeren blad.
Piédestal chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre octogonale.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80/120 -
#826
Een zuil van zwart- en goudgepatineerd hout en kunststof.
Colonne en bois noirci et doré et plastique.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30/40 -
#246
Een gesculpteerd houten tafel in eclectische stijl, versierd met bloemen en met een rood marmeren blad.
Table en bois sculpté de style éclectique décorée de fleurs et à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 93 x 62 cmEstimate: € 200/400 -
#446
Lot textiel uit de Andes. 20 stuks.
Lot de textiles des Andes. 20 pièces.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#834
Drie langwerpige ingelijste stroken geweven stof met gestileerde dieren, vogels en personages. Zuid-Amerikaans werk.
Trois pans encadrés de tissu décoré d’animaux, d’oiseaux et de personnages stylisés. Travail sud-américain.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#790
Een Afrikaans patchwerk, een Afrikaanse gordel en muts met kralen en schelpen en een vestje van gekeerd schaap met borduurwerk.
Patchwork africain, ceinture africaine, bonnet aux perles et coquilles et une veste en mouton retourné brodé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#476
Lot textiel uit de Andes. 14 stuks. Een aantal met ikattechniek.
Lot de textiles des Andes. 14 pièces. Certains à la technique ikat.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#770
Lot sjaals, Peruviaanse mutsen, slopen enz.
Lot de châles, de bonnets péruviens, des tais etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#818
Een oude houten speculaasplank met zes figuren.
Moule à speculoos en bois avec six personnages.No longer availableDim. 42 x 11 cmEstimate: € 55/65 -
#890
Een paar gesculpteerd houten steunzuiltjes in de vorm van een mannen- en vrouwenfiguur.
Deux colonnettes anthropomorphes en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50/80 -
#496
Drie kleedjes uit de Andes met veelkleurige stroken. En een kleine lap met “Codep, Unidad Educativa Intercultural Bilingüe “Pachayachachik”.
Trois carpettes des Andes aux pans multicolores. Et un tissu à l’inscription “Codep, Unidad Educativa Intercultural Bilingüe “Pachayachachik”.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#941
Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 80/100 -
#1002
Een Africaans beeld van gesculpteerd hout. Pende, vermoedelijk Gabon
Une statue en bois sculpté d’origine africaine. Pende, probablement du Gabon.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#713
Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Dogon.
Une statue ancestrale en bois. Dogon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/100 -
#681
Een Baoulemasker van gepolychromeerd hout. Ivoorkust.
Un masque Baoule en bois polychrome. Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 65/80 -
#766
Een grenenhouten koffer met textiel uit Guatemala, Peru, Mali (Senufo) met poncho’s, kleden, sjaals enz.
Coffre en sapin contenant des textiles de Guatemala, Perou, Mali (Senufo) dont poncho, vêtements, châles etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#657
Een paar Chinese juwelenkistjes, versierd met koperbeslag en een opengewerkte plaquette van jade in het deksel.
Paire de coffrets à bijoux, une plaquette de jade ajourée dans le couvercle, finitions en cuivre.No longer availableDim. b: 23 cmEstimate: € 120/160 -
#231
Een set met horlogemakerswerktuigen. Onder stolp.
Suite d’outils d’horloger. Sous globe.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#661
Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Youmbe, DRC.
Une sculpture ancestral en bois. Youmbe, DRC.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/140 -
#663
Een dubbel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une sculpture ancestrale double face en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#973
Een wassen Madonna met kanten kleding. Onder stolp.
Vierge en cire vêtue en dentelle. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#547
Een Dogonmasker van gebeeldhouwd hout. Mali.
Un masque Dogon sculpté en bois. Mali.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 65/80 -
#671
Een Fangmasker van deels gepatineerd hout. Gabon.
Un masque Fang en bois partiellement patiné. Gabon.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 65/80
Other lots in this auction
-
#877
Een oude houten kruiwagen.
Une vieille brouette en bois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1055
Een lot van negentien beeldjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Lot de 19 statuettes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#625Casio
Vijf verschillende horloges van verguld roestvrij staal.
Cinq horloges en acier inoxydable doré.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1096
Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 40/50 -
#409
Een paar ovale porseleinen hoogreliëfs met personnages. Gemerkt met zwaarden in blauw onder glazuur. Begin XXste eeuw.
Deux alto-relievos de forme ovale en porcelaine. Marqués avec des épées bleus en dessous. Début XXième siècle.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40/60 -
#837
Een lotje porselein, bestaande uit een vide-poche en een juwelendoosje van blauw en verguld en een inktpotje van wit en verguld porselein met een bloemendecor. Resp. Baudour, Limoges en Italië.
Lot de porcelaines comprenant un vide-poche et une boîte à bijoux en bleu et or et un encrier en blanc et or à décor de fleurs. Respectivement Baudour, Limoges et Italie.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#1011
Een zittende dame met een perkament van donkergepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer en verguld brons, versierd met een ridderscène, een wapenschild en draken in reliëf.
Dame assise tenant un parchemin en bronze à patine foncée sur base en marbre vert et bronze doré décoré d’une scène aux chevaliers, un écusson et des dragons en relief.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/220 -
#721
Een lot ivoren voorwerpen, bestaande uit twee servetringen, een slabestek en twee brievenopeners met handvatten in de vorm van olifantenkoppen.
Un lot de différents objets en Ivoire, comprenant deux ronds à serviettes, des couverts de service à salade, deux coupe-papier avec poignées en forme de tête d’éléphants.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#22
Een lot van vijf oude grafische werken met betrekking tot Antwerpen, waarbij de beurs, de rede, het Hanzehuis, de Carolus Borromeuskerk en de vismarkt.
Un lot de cinq gravures en relation avec la ville d’ Anvers - La Bourse, la Rade, la Maison Hanséatique, l’église Carolus Borromeus et le marché aux Poissons.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#700Afganistan
Twee verschillende halssnoeren van verzilverd metaal bezet met been en half edelstenen.
Deux colliers en métal argenté et os et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#1067Val Saint-Lambert
Een lampenvoet van lichtgroen kristal. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal vert clair. Avec marque.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 30/40 -
#252Raymond Van HoeckPeriod: 1922 - 1992
“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux à la rade”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80/120