Similar lots by type
-
#818Een oude houten speculaasplank met zes figuren.
Moule à speculoos en bois avec six personnages.No longer availableDim. 42 x 11 cmEstimate: € 55 / 65 -
#1016Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een achthoekig marmeren blad.
Piédestal chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre octogonale.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80 / 120 -
#713Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Dogon.
Une statue ancestrale en bois. Dogon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#790Een Afrikaans patchwerk, een Afrikaanse gordel en muts met kralen en schelpen en een vestje van gekeerd schaap met borduurwerk.
Patchwork africain, ceinture africaine, bonnet aux perles et coquilles et une veste en mouton retourné brodé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#547Een Dogonmasker van gebeeldhouwd hout. Mali.
Un masque Dogon sculpté en bois. Mali.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 65 / 80 -
#826Een zuil van zwart- en goudgepatineerd hout en kunststof.
Colonne en bois noirci et doré et plastique.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30 / 40 -
#834Drie langwerpige ingelijste stroken geweven stof met gestileerde dieren, vogels en personages. Zuid-Amerikaans werk.
Trois pans encadrés de tissu décoré d’animaux, d’oiseaux et de personnages stylisés. Travail sud-américain.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#661Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Youmbe, DRC.
Une sculpture ancestral en bois. Youmbe, DRC.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 140 -
#766Een grenenhouten koffer met textiel uit Guatemala, Peru, Mali (Senufo) met poncho’s, kleden, sjaals enz.
Coffre en sapin contenant des textiles de Guatemala, Perou, Mali (Senufo) dont poncho, vêtements, châles etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#770Lot sjaals, Peruviaanse mutsen, slopen enz.
Lot de châles, de bonnets péruviens, des tais etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#973Een wassen Madonna met kanten kleding. Onder stolp.
Vierge en cire vêtue en dentelle. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#1002Een Africaans beeld van gesculpteerd hout. Pende, vermoedelijk Gabon
Une statue en bois sculpté d’origine africaine. Pende, probablement du Gabon.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#231Een set met horlogemakerswerktuigen. Onder stolp.
Suite d’outils d’horloger. Sous globe.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#681Een Baoulemasker van gepolychromeerd hout. Ivoorkust.
Un masque Baoule en bois polychrome. Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 65 / 80 -
#246Een gesculpteerd houten tafel in eclectische stijl, versierd met bloemen en met een rood marmeren blad.
Table en bois sculpté de style éclectique décorée de fleurs et à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 93 x 62 cmEstimate: € 200 / 400 -
#671Een Fangmasker van deels gepatineerd hout. Gabon.
Un masque Fang en bois partiellement patiné. Gabon.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 65 / 80 -
#941Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#657Een paar Chinese juwelenkistjes, versierd met koperbeslag en een opengewerkte plaquette van jade in het deksel.
Paire de coffrets à bijoux, une plaquette de jade ajourée dans le couvercle, finitions en cuivre.No longer availableDim. b: 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#870Een houten baluster met vlam. XIXe eeuw.
Balustre terminant en flamme en bois sculpté et partiellement doré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#496Drie kleedjes uit de Andes met veelkleurige stroken. En een kleine lap met “Codep, Unidad Educativa Intercultural Bilingüe “Pachayachachik”.
Trois carpettes des Andes aux pans multicolores. Et un tissu à l’inscription “Codep, Unidad Educativa Intercultural Bilingüe “Pachayachachik”.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#890Een paar gesculpteerd houten steunzuiltjes in de vorm van een mannen- en vrouwenfiguur.
Deux colonnettes anthropomorphes en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#663Een dubbel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une sculpture ancestrale double face en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#446Lot textiel uit de Andes. 20 stuks.
Lot de textiles des Andes. 20 pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#476Lot textiel uit de Andes. 14 stuks. Een aantal met ikattechniek.
Lot de textiles des Andes. 14 pièces. Certains à la technique ikat.No longer availableEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#1069Een coupe van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. In koperen voet. Vermoedelijk Val St. Lambert. Zeer kleine randschilfer
Coupe en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Piétement en cuivre. Probablement Val Saint-Lambert. Petit éclat.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#69Een paar vazen van roze marmer.
Paire de vases en marbre rose.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#388Een lot messing, bestaande uit een klepkan, een doosje, een gasbrander en een smeerpomp.
Lot de laiton comprenant une verseuse couverte, une petite boîte, un chalumeau et une pompe à huile.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#805Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.
Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#996Een mahoniehouten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met één lade en aan de zijkanten een schuifblad.
Table d’appoint en acajou de style Louis XVI ouvrant à un tiroir et à deux tablettes glissantes latérales.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#316Comag Carpet Industries“Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.
“Bruxelles au Moyen Age”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 130 x 220 cmEstimate: € 120 / 180 -
#811Een houten doosje met verzilverd handvat. Tijdperk art deco.
Petite boîte en bois à anse en métal argenté. Période Art Déco.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#24Drie lijsten van wortelfineer met zichten op Hong Kong uit de jaren ‘20.
Trois cadres en placage de ronce représentant des vues sur Hong Kong des années ‘20.No longer availableDim. 42 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#304Van den Broek“Hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#998Twee draken van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsel.
Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#591Een paar Guanyins van meerkleurig Chinees porselein met een vaas in de hand.
Deux statues Guanyin tenant un vase en porcelaine chinoise multicolore.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 370 / 450 -
#565AfganistanEen halssnoer, ring en gesp van zilver bezet verschillende half edelstenen.
Collier, bague et boucle en argent sertis de pierres fines.No longer availableDim. 280,19 gEstimate: € 100 / 150

