Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Negen heruitgaven van Kuifje-albums in facsimile. Nieuwstaat met folie.
Hergé

Negen heruitgaven van Kuifje-albums in facsimile. Nieuwstaat met folie.

Neuf rééditions de Kuifje, facsimile. Etat neuf, emballé.
SKU: 2506190865.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #865
Estimate: € 90 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #375

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,04 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,04 ct.
    No longer available
    Dim. 3,30 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #722

    Een XIXe eeuwse schouwpendule van zwartgelakt hout, versierd met ingelegde motieven van messing en email. Zonder sleutel. Schade.

    Une pendule de cheminée du XIXème siècle en bois laqué noir, décoration de motifs incrustés en laiton et émail.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #837

    Twee pillendoosjes van Limogesporselein met handgeschilderde bloemendecors. We voegen er een klein juwelenkistje met een opengewerkt decor van been aan toe.

    Deux boîtes à médicaments en porcelaine de Limoge, décors de fleurs peint à la main. Nous ajoutons un coffret à bijoux , décor ajouré en os.
    No longer available
    Dim. b: 5 - 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #842

    Een lot ‘ First day covers’ en ‘First day sheets’, bestaande uit één map met sheets en twee mappen met covers plus enkele losse covers.

    Un lot de couvertures “First Day” ainsi que des feuilles et deux fardes et quelques couvertures.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #822

    Een lot van zeven XVIIIe eeuwse Franstalige boeken, waaronder vier delen van Homerus.

    Un lot de sept livres du XVIIIème siècle en Français, dont quatre parties de H
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #199

    “De drinker”. Olieverf op doek (met nieuw spieraam). Nederlanden, omstreeks 1700.

    ”Le buveur”. Huile sur toile. (nouvel encadrement en bois). Pays Bas, +- 1700.
    No longer available
    Dim. 82 x 67 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #601

    Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.

    Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #666
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 289 x 200 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #310
    Gaston Lebo

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met git.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de jais.
    No longer available
    Dim. 7,55 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #569

    “Damesportret”. Pastel op papier.

    ”Portrait de dame”. Pastel sur papier.
    No longer available
    Dim. 27 x 19 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #188

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #502

    “Vrouwen in een cabaret”. Pastel op papier.

    ”Femmes et cabaret”. Pastel sur papier.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More