#570Een ivoren slavenarmband.
#571Een Chinese porseleinen turkooise dekselschaal. Onderaan gemerkt.
#431Een toiletstel van Limogesporselein.
#153Een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
#674“Het glazen muiltje”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘HS 21’. Toegeschreven aan Hugo Scheiber.
”L’escarpin en verre”. Aquarelle sur papier. Monogramme ‘HS 21’. Attribué à Hugo Scheiber.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#867Een schaakspel in ingelegde doos. Jaren 60.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif, le fermoir serti de diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct. Pierre centrale manquante.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#675Een zilveren slavenarmband. 925 ‰.
#401Twee vazen en een schaal van rood-oranje Muranoglas.
#495Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 36,25 gEstimate: € 750 / 850