#182
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 600/700 -
#688
Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
Une paire de pendules murales, cadrans peints à la main.No longer availableDim. l: 20 & 22 cmEstimate: € 40/60 -
#36
Een reeks van zes mahoniehouten Directoire stoelen.
#146
Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
#736
Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
#750
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. Chronometre Andree.
#234
#39Emile Muyens
”Condition humaine”. Une eau-forte. Signée et numérotée 7/125 et datée 1973 hors planche.No longer availableDim. 35,5 x 29, cmEstimate: € 35/45 -
#858
Een oude Duitse bajonet. Gemerkt ‘Weyersberg-Kirchsbaum, Solingen’
Une baïonnette ancienne allemande. Marque ‘Weyersberg-Kirchsbaum Solingen’.No longer availableEstimate: € 45/50 -
#245
Een 18 karaats geel gouden horlogeketting. Lengte: 57 cm.
#434
Een paar wandlampen van hoorn met glazen kappen.
Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.
Une plaque en bronze moderne d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. h: 25 cm; b: 14 cmEstimate: € 120/140