Similar lots by type
-
#24Dirk Baksteen
“Na de regen II”. Gesigneerd en genummerd 33/50 buiten de plaat.
“Après la pluie II”. Signée et numérotée 33/50 hors planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60/100 -
#64Daniel Winkelmans
“Kathedraal te Antwerpen”. Ets. Gesigneerd, genummerd 115/150 en gedateerd ‘93 buiten de plaat.
“Cathédrale d’Anvers”. Eau forte. Signée, numérotée 115/150 et daté ‘93 hors planche.No longer availableDim. 23?5 x 16 cmEstimate: € 20/40 -
#2
Een lot van vijf gravures, waaronder een afbeelding van het kasteel van Heymissen, de Gravin van Grimbergen, enz.
Lot de cinq gravures dont une représentation du château de Heymissen, la Comtesse de Grimbergen etc.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#785
Een lot grafiek, bestaande uit een gravure van Frans Van Kuyck, een XIXe eeuwse prent van een soldaat en een lachend meisje en een rasterdruk van een violiste.
Un lot graphique, comprenant une eau forte signée Frans Van Kuyck, une image du XIXième représentant un soldat et une jeune fille et une sérigraphie représentant une violoniste.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#472
“Portret” & “Moeder met kind”. Krijt op papier en een lithografie. De laatste gesigneerd en genummerd 302/385.
“Portrait” et “Mère à l’enfant”. Craie sur papier et lithographie. La dernière signée et numérotée 302/385.No longer availableDim. 55 x 34 cmEstimate: € 60a/80 -
#705
Een lot van drie rasterdrukken, waarvan twee naar een werk van Saverys en één naar Ger. Sioen.
Lot de trois estampes dont deux d’après Saverys et une de Ger. Sioen.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#514Guy SéradourPeriod: 1922 - 2007
“Lezende dame op het strand”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 9/20
“Dame lisant sur la plage”. Litho. Signée et numérotée 9/20.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 40/60 -
#414
“Genesis”. Een prent met een afbeelding gebaseerd op “De schepping” van Michelangelo.
“Genèse”. Estampe représentant La Création de Michel-Ange.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 40/60 -
#769Salvador Dali
“Maria met kind”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 190/300 buiten de plaat.
“Vierge à l’Enfant”. Sérigraphie. Signée et numérotée. 190/300 hors cadre.No longer availableDim. 65 x 42 cmEstimate: € 120/180 -
#589Corneille
“Femme et chat”. Lithografie. Gesigneerd, genummerd 147/150 en gedateerd ‘96.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, numérotée 147/150 et datée 1996.No longer availableDim. 74 x 56 cmEstimate: € 260/300 -
#179Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Conversatie op straat”. Ets. Gesigneerd en genummerd 40/70 buiten de plaat.
“Conversation dans la rue”. Eau-forte. Signée et numérotée 40/70 hors planche.No longer availableDim. 29,5 x 21 cmEstimate: € 120/140 -
#519Watanabe NobukazuPeriod: 1872 - 1944
“Notheater”. Een Japans triptiek met houtsneden. Meiji.
“Théâtre No”. Triptyque japonais aux gravures sur bois. Période Meiji.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 100a/150 -
#604Louis IcartPeriod: 1888 - 1950
“Pierrot en dame met waaier”. Ets. Gesigneerd en genummerd 195/250 buiten de plaat.
“Pierrot et dame avec éventail”. Une eau forte, signée et numérotée 195/250 hors planche.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 340/380 -
#314
2 grafische werken:- Frans Masereel: “De show”. Gesigneerd en genummerd 19/100. - Kurt Peiser: “Vluchtelingen aan de kaai”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Deux gravures:- Frans Masereel: “De show”. Signée et numérotée 19/100. - Kurt Peiser: “Vluchtelingen aan de kaai”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 15 x 11,5 & 12 x 9 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#684
“Vrouw met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Henri Plé uit 1883.
“Femme avec des pigeons”. Statue en bronze. D’après une oeuvre de 1883 par Henri Pié.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 200/300 -
#297
“Guinness for strength”. Een klein geëmailleerd reclamepaneel.
“Guinness for strength”. Panneau publicitaire en émail.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 45/55 -
#474Hubert-Henri De VriesPeriod: 1899-1979
“Stilleven met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux poinçons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 250/300 -
#111
“De violist”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van Gaudez.
“Le violoniste”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre par Gaudez.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100/150 -
#638
Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van paarden, personages, Fo-honden en olifanten.
Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des chevaux, des personnages, des chiens de Fo et des éléphants.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#136
Een eikenhouten buffet met vier laden tussen twee paneeldeuren in Lodewijk XV-inspiratie.
Buffet en chêne ouvrant à quatre tiroirs et deux portes pleines. Style Louis XV.No longer availableDim. b: 216 cmEstimate: € 100/120 -
#513
“Herder” & “Nomade met thee”. Twee beelden van goudgepatineerd brons. Afrikaans werk.
“Berger” et “Nomade au thé”. Deux sculptures en bronze patiné or. Travail africain.No longer availableDim. h: 47 & 47 cmEstimate: € 80/120 -
#458
Een geisha van gesculpteerd speksteen.
Geisha en pierre de lard sculpté.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 30/50 -
#140
Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine diamantjes en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en parels.
Bague en or blanc 18 ct sertie de petits diamants et de saphirs roses ayant un poids total de ± 0,30 ct ainsi que de perles.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 900/1000 -
#43
Een paar cachepots van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor in cartouches op kobaltblauwe fond en versierd met vrouwenhoofden in reliëf.
Paire de cache-pot en porcelaine polychrome et dorée décorée de fleurs dans des cartouches sur fond bleu cobalt et de têtes de femmes en relief.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#345
Offerblok van gesculpteerd eikenhout in gotische stijl.
Boîte offertoire en chêne sculpté de style gothique.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 40/50 -
#774
Een lot van drie gedeeltelijke theeserviezen, een grote terrine en enkele schaaltjes van meerkleurig porselein en aardewerk.
Lot de trois services à thé partiels, une grande terrine et quelques petits plats en porcelaine polychrome et faïence.No longer availableEstimate: € 40/50