#221Een Hollandse tweedeursvitrine van notenhout met onderaan drie gebogen laden.
#781Een karaf van rookbruin en zwart glas met vier bijpassende glaasjes.
#826Een eikenhouten salontafel met twee laden. XIXe eeuw.
#682E. Bouillon“Berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#105Een paar 9 karaats geel gouden oorbellen met diamanten in zilver gezet en twee druppelvormige robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d’oreilles 9 ct et diamants placées en argent et deux rubis en forme de goutte ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 700 / 800 -
#643Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotische voorstelling in reliëf van een vrouw die zich laat plezieren door een knaagdier in een tuin. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique en relief représentant une femme qui se fait plaisir avec un rat dans un jardin. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 120 / 200 -
#50Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,72 ct. SI 3.
Bague en or jaune 14 ct sertie d’un diamant central de ± 0,72 ct SI 3.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 500 / 600 -
#139Julien CelosPeriod: 1884-1953“Stadsgezichten”. Triptiek met drie kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
#823Een ronde mahoniehouten tafel op centrale poot, eindigend in voluten.
Une table ronde en acajou sur un pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 84 cmEstimate: € 40 / 50 -
#690Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
Archange et famille Sainte”. Un haut-relief en terre de pipe dans un encadrement ovale et verre bombé.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 80 / 100