Other lots in this auction
-
#814Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#338Een oude wetenschappelijke weegschaal.
Une ancienne balance de science.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 180 -
#556Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.
Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 200 / 260 -
#725Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Gesigneerd.
Une carpette Orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 202 cmEstimate: € 200 / 300 -
#114Ch. Gallet“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#60Een 18 karaats roze en wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale amethist van ± 3,35 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une améthyste de ± 3,35 ct.No longer availableDim. 6,55 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#145Een 18 karaats art deco geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct Art Déco avec un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 28,96 gEstimate: € 350 / 450 -
#407JL MeneauEen kom en een schotel van kobaltblauw porselein, versierd met een bloemendecor. Beide onderaan gemerkt.
Un plat et un plateau en porcelaine bleue Cobalt, décoration de fleurs. Marques sous la base.No longer availableDim. Ø 30 en 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#599Een antieke eikenhouten koffer met een gesculpteerd front.
Un coffre en chêne antique au front sculpté.No longer availableDim. 70 x 142 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#185RevueEen 18 karaats geel gouden dameshorloge. Swiss Made.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct. Fabrication Suisse.No longer availableDim. 17,77 gEstimate: € 100 / 150 -
#680Een Chinese kast van gelakt hout met vier deuren en met los onderste deel. Versierd met een decor van vogels op bloeiende struiken.
Une armoire chinoise en bois laqué à quatre portes et une partie en dessous détachée. Décoration d’oiseaux sur des buissons.No longer availableDim. 152 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#431Boch frères KeramisEen art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van vogels. Gemerkt. Decor 2531, vorm 1195.
Un vase Art Déco en faïence polychrome avec un décor d’oiseaux. Porte une marque. Décor 2531, forme 1195.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 280 / 340




