#467Een houten gesculpteerd Kumu masker met raffia. Provenance, ex Felix Lauwers, ex Jean-Baptiste Vandewalle. Vroeg 20e eeuws.
A wooden carved Kumu mask with raffia. Provenance: ex Felix Lauwers, ex Jean-Baptiste Vandewalle. Early 20th century.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#190Een 14 kt wit en roze gouden ring bezet met een centrale saffier van 2,32 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,96 ct. Met certificaat.
A 14 kt white and pink gold ring set with a central sapphire of 2.32 ct. and diamonds weighing approximately 0.96 ct. With certificate.No longer availableDim. 6,15 g maat: 57Estimate: € 1300 / 1500 -
#146Een Lodewijk X- stijl ronde tafel met opgeplakt decor en vergulde monturen.
A Louis XV style round table with applied decoration and gilded mounts.No longer availableDim. Ø 74 cmEstimate: € 340 / 380 -
#128“Twee Kinderen”. Een bronzen groep op marmeren voet, naar een werk van A. Moreau. Onderaan gesigneerd.
"Two Children". A bronze group on a marble base, after a work by A. Moreau. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#132Frans Vantongerloo“Vennezicht Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1930.
"Vennezicht Kalmthoutse Heide". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1930 at the bottom.No longer availableDim. 63,5 x 87 cmEstimate: € 250 / 350 -
#519Mori YomoudEen Pakistaans handgeknoopt wollen tapijt.
#40Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,33 ct. G SI1.
#397Een lot van twee Congolese maskers: een Mbangi Bidjl en een gazelle masker.
A lot of two Congolese masks: a Mbangi Bidjl and a gazelle mask.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#370Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
A Vieux-Bruxelles porcelain tea set with gilded decoration. Includes teapot, coffee pot, milk jug, sugar bowl, 4 cups, and saucers.No longer availableEstimate: € 60 / 80