#497-Een paar Chinese gemberpotten van blauw en wit porselein.
#322‘Zeemeeuwen’, olieverf op doek in een witte kader getekend Y. Segers.
#277Een lot van 2 houten behang of linoleum print-rollen met koperen patroon, waarvan 1 gemerkt “Brepols”.
A lot of 2 wooden wallpaper or linoleum print rolls with a copper pattern, one marked "Brepols".No longer availableDim. 60cmEstimate: € 80 / 120 -
#566Een eikenhouten commode met 3 laden.
#557-Een paar sac-à-perles luchters van krstial en koper.
#514Harry BuyckPeriod: °1928-2017“Tafereel op zebrapad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Scene on Zebra Crossing". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 70 x 60cmEstimate: € 400 / 500 -
#37Eel lot strips, Nero e.a.
Eel lot of strip albums.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#209Een Griekse icoon, bestaande uit twee panelen met een mannelijke en een vrouwelijke heilige. XIXde eeuw.
A Greek icon consisting of two panels depicting a male and a female saint. 19th century.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#434“Buitenzorg met flamboyant”. Een schilderij, olieverf op board. Indonesisch thema. Opschrift achteraan. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
"Buitenzorg with flamboyant". A painting, oil on board. Indonesian theme. Inscription at the back. Signed illegibly at the bottom.No longer availableDim. 31 x 42cmEstimate: € 250 / 350 -
#372Faeq Hassan“Pijproker”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Lichte schade bovenzijde papier.
"Pipe smoker." A drawing, mixed media on paper. Slight damage to the top of the paper.No longer availableDim. 39 x 29Estimate: € 75 / 125