Other lots in this auction
-
#161
Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door putti.
Paire d'appliques murales de style Empire en bronze partiellement doré portées par des putti.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#327
Een windlamp op verzilverde voet met gegraveerde glazen kap. Op elektriciteit.
Un photophore sur une base en métal argenté avec un abat-jour en verre gravé. Alimentation électrique.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#28
“Moeder Gods van Kazan”. Een Russisch icoon met messingen oklad.
Mère de Dieu de Kazan . Une icône russe avec oklad en laiton.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#227Animaux Spéciaux (Jeroen Lemaitre)
Twee ingekaderde tropische vlinders: Papilio Blumei Blumei (Java) & Ornithoptera Priamus Poseidon (Indonesië).
Deux papillons tropicaux encadrés: Papilio Blumei Blumei (Java) et Ornithoptera Priamus Poseidon (Indonésie).No longer availableDim. 25,5 x 25,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#598
Een verguld smeedijzeren luchter, versierd met porseleinen bloemen.
Un lustre en fer forgé doré à décor de fleurs en porcelaine.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#455
Een zilveren schenkkan. Mexicaans werk, Sterling zilver. 885 gram.
Un pichet en argent. Travail mexicain, argent sterling. 885 grammes.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 350 / 450 -
#297Christian Dior
Een vintage reiskoffer.
Une valise vintage.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#494
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Achter glas. Gemonogrammeerd. 1961.
Nu féminin . Peinture à l'huile sur toile marouflée. Sous verre. Monogrammée. 1961.No longer availableDim. 24 x 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#465
Een ronde zilveren schotel met geaccoleerde rand. Tsjechoslowaakse keuren. Vijfde gehalte, 800‰. 1929 - 1942. 845 gram.
Un plat rond en argent avec un bord en accolade. Poinçons tchécoslovaques. Cinquième année, 800 ‰. 1929 - 1942. 845 grammes.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 350 / 400 -
#239
“Herders in een Romeins landschap”. Olieverf op doek. Naar Jules Storms.
Bergers dans un paysage romain . Huile sur toile. D’après Jules Storms.No longer availableDim. 66 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#655
Een gietijzeren kolenbak met groen gelakt deksel.
Un bac à charbon en fonte avec couvercle laqué vert.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#12Roger Hebbelinck
“Straatje in Damme”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 283/250 buiten de plaat.
Petite rue de Damme . Eau-forte couleur. Signée et numérotée 283/250 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 30 / 40