#645Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.
#358Een messingen hand in V-teken.
#234Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
#320Een 18 K geelgouden cachetring met een fantasiesteen.
Chevalière en or jaune 18 K sertie d’une pierre de fantaisie.No longer availableDim. 11,52 gEstimate: € 300 / 400 -
#611Een Amerikaanse sabel. Omstreeks 1880.
#42J.V.A.“Rustende ruiter naar de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1974. Klein letsel.
Cavalier au repos au XVIIe siècle . Huile sur toile. Monogrammée et datée de 1974. Blessures mineures.No longer availableDim. 48,5 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#200Een 18 K geelgouden ring bezet met een yellow fancy diamant markies cut van 1,21 ct. VVS2. Met ALGT certificaat.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant jaune fantaisie taille marquis de 1,21 ct. VVS2. Avec certificat ALGT.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 3600 / 3800 -
#268Een gestileerde zwartgelakte metalen bronzen panter.
#205Een 18 K geelgouden schakelhalssnoer met schuine schakels.
#535Een zilveren serveerschotel. 800‰, vermoedelijk Belgisch. 1465 gram.
#628Een stereoscoop in originele kist. Compleet.
#337Val St. LambertKleine vaas, deels rood gekleurd in de massa, geribd. Onderaan gemerkt.
Petit vase, en partie rouge dans la masse, côtelé. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 30 / 40