#468Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
#6882 boeken:- 1001 droomauto’s. - Corvette 1953 to present.
#236Drie stroken Oosters patchwork met personages.
#21KernEen tafelklokje in kast van messing en glas. Werkende staat.
#418Een antieke Thaise Boeddha, met bladgoud verguld.
#461“Geisha met fruitmand”. Een fijn gesculpteerde Japanse okimono. Eerste helft XXe eeuw.
Geisha avec corbeille de fruits . Un okimono japonais finement sculpté. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 16,8 cmEstimate: € 140 / 160 -
#370Een rond salontafeltje met onyxen blad op messingen driepoot.
#200Een 18 K geelgouden ring bezet met een yellow fancy diamant markies cut van 1,21 ct. VVS2. Met ALGT certificaat.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant jaune fantaisie taille marquis de 1,21 ct. VVS2. Avec certificat ALGT.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 3600 / 3800 -
#404Pierre Leterme“Het zwanenmeer”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 84/85 buiten de plaat.
Swan Lake . Lithographie. Signée, datée de 1973 et numérotée 84/85 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#343Een paar messingen appliques met telkens drie lichtpunten, smeedijzeren ophanging.
Paire de vases en porcelaine polychrome française avec couvercle. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 70 / 100