Other lots in this auction
-
#563Drie beeldjes van meerkleurig Deens porselein, waarvan twee gemerkt van Royal Copenhagen en één van Bing & Grondahl.
Trois figurines en porcelaine danoise multicolores, dont deux sont marquées par Royal Copenhagen et une par Bing & Grondahl.No longer availableDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 140 / 160 -
#469“Circus”. Gemengde techniek. “Draagt handtekening rechts onderaan”. Klein barstje in de rechter bovenhoek.
Cirque . Technique mixte. Porte une signature en bas à droite . Petite fissure dans le coin supérieur droit.No longer availableDim. 33,5 x 52,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#127Twee ronde schotels van geel koper, ingelegd met zilver en rood koper en versierd met arabesken en kalligrafie. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Deux plats ronds en cuivre jaune, incrustés d'argent et de cuivre rouge et décorés d'arabesques et de calligraphies. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. Ø 33 en 30,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#334“Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Église de l'Escaut . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 39,5 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#94H. Peeters“Waterval”. OIieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 19**.
Waterfall . Huile sur toile. Signé et daté le 19 **.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#485Een lange serveerschotel van zilver. Onduidelijke keuren vermoedelijk Tsjechoslowakije, 800‰. 1375 gram.
Un long plat de service en argent. Poinçons indistincts, probablement la Tchécoslovaquie, 800 ‰. 1375 grammes.No longer availableDim. 65 x 30 cmEstimate: € 600 / 700 -
#513Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Deux netsukes japonais en ivoire finement sculpté et partiellement polychrome. Signé en bas.No longer availableDim. h: 5 & 5,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#149“Personages en vee op een bosweg”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Personnages et bétail sur un chemin forestier . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 76 x 64 cmEstimate: € 180 / 240 -
#173Antoine BofillPeriod: 1875 - 1939“Rokende boer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Fermier fumeur . Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 320 / 400 -
#696Een reeks van vier witgepatineerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une série de quatre fauteuils de style Louis XVI patinés en blanc.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#392Jos Lemmens“Compositie”. Gravure. Gesigneerd.
Composition . Gravure. Signée.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#458Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200

