Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
O.L.Vrouw van eeuwige bijstand. Een devotieplaat achter glas. Kleine letsels.

O.L.Vrouw van eeuwige bijstand. Een devotieplaat achter glas. Kleine letsels.

Notre-Dame de l'Eternel Assistance. Une planche de dévotion derrière une vitre. Dégâts mineurs.
Dim. 39 x 28 cm
SKU: 2505210082.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #82
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #647

    Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld porselein. Onder stolp.

    Une Vierge à l'Enfant en porcelaine multicolore et dorée. Sous cloche.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm (stolp)
    Estimate: € 60 / 80
  • #26

    Een grote messingen kerkkandelaar in renaissancestijl.

    Grand chandelier d'église en laiton de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #320

    Een 18 K geelgouden cachetring met een fantasiesteen.

    Chevalière en or jaune 18 K sertie d’une pierre de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 11,52 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #74

    Drie kleine (Paneel 14 x 9 cm) en een groter landschap (Doek 24 x 32 cm). Lijsten beschadigd.

    Trois petits (panneau 14 x 9 cm) et un paysage plus grand (toile 24 x 32 cm). Cadres endommagés.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #584
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Paysage aux saules têtards . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 44 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #293

    Een paar deels vergulde zamakken cassolettes, versierd met bladeren en bloemen in hoog- en laagreliëf en met meerkleurig porselein. Omstreeks 1900.

    Paire de cassolettes en zamak partiellement dorées, décorées de feuilles et de fleurs en haut et bas relief et de porcelaine multicolore. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #67

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad, gemerkt ‘William Adams, Sheffield’.

    Un service à café et à thé de quatre pièces en métal argenté. Sur un plateau, marqué William Adams.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #601

    Een eikenhouten wandklok met gebeeldhouwde bloemen. Met Westminster spel.

    Une horloge murale en chêne avec des fleurs sculptées. Avec le mouvement Westminster.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #124
    P. Claes

    “Heuvellandschap met schapen en kapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage vallonné avec moutons et chapelle. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #216

    Een eikenhouten bureautafel op balusterpoten met drie laden in de gordel en met kalfslederen blad. Met bijpassende stoel.

    Un bureau en chêne sur pieds balustre avec trois tiroirs dans la ceinture et plateau en cuir de veau. Avec chaise assortie.
    No longer available
    Dim. 160 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #277

    Een gestileerd modern kruisbeeld met Christus en Heilige geest in de stijl van Dali.

    Un crucifix stylisé moderne avec le Christ et le Saint-Esprit dans le style Dali.
    No longer available
    Dim. 51 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #459

    “Kerkzicht”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.

    Vue d'église . Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More