Similar lots by type
-
#707
Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op een Celadongroene fond.
Une paire de vases hexagonales en porcelaine de Chine à décor de fleurs, oiseaux et papillons polychromes sur un fond vert Céladon.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#213
Een modern bronzen beeld van een Kat.
Une statue en bronze moderne d’un chat.No longer availableDim. h: 47 cm l: 88 cmEstimate: € 650/700 -
#550
Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met een famille-noir decor van bloemen en draken. Onderaan gemerkt. Op houten sokkeltje.
Un vase en porcelaine chinoise polychrome, famille-noir décor de dragons et fleurs. Marque à la base. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cm (z.s)Estimate: € 100/120 -
#639Corlendi
“De muziek”. Een classicistisch beeld van albast en grijs marmer. Gesigneerd. Kleine herstelling aan lier.
”La musique”. Une statue en albâtre et marbre gris. Signée. Petite réparation à la lyre.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 400/600 -
#703
Een gevarieerd lot Imariporselein, bestaande uit een kopje met bordje, een kom, twee kleine en een groot bord en vier ruitvormige schaaltjes.
Un lot d’objets en porcelaine Imari, comprenant une tasse et sous-tasse, un plat, deux petites assiettes, une grande assiette et quatre coupelles en forme de losange.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#647
Een paar bronzen tempelleeuwen.
Une paire de lions de temple.No longer availableDim. h: 83 cm l: 60 cmEstimate: € 1300/1500 -
#648
Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.
Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200/240 -
#835
Een theeservies van wit, zwart en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, acht kopjes en twaalf onderbordjes. We voegen er een zilveren suikertang aan toe.
Service à thé en porcelaine noire, blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, huit tasses et douze soucoupes. Nous ajoutons une pince à sucre en argent.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#628
Een bloempot van Chinees porselein met onderschotel.
Un pot à fleurs en porcelaine chinoise avec une assiette.No longer availableEstimate: € 320/360 -
#627
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#708
Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.
Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 30/50 -
#237
“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120/200 -
#890
Een diep bord met onderbord van blauw en wit porselein. Onderaan met een Meissenmerk.
Une assiette profonde et sous-plat en porcelaine bleue et blanche. Marque Meissen sous la base.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20/25 -
#444
Gevarieerd lot met asbakken, doosjes enz. van porselein, kristal e.a. O.m. gemerkt van Val Saint-Lambert, Sèvres e.a.
Un lot comprenant des cendriers, petites boîtes. Porcelaine et cristal, quelques uns de la marque Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#540
Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.
Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60/80 -
#730
Een oeil de boeuf wandklok met sleutel en slinger.
Une pendule oeil-de-boeuf, avec balancier et clé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#475
Een lot van vijf groepjes van meerkleurig porselein met kanten rokjes. Duits werk.
Un lot de cinq groupes en porcelaine polychrome, avec tes jupes en dentelle. Travail allemand.No longer availableDim. h: 8 - 17 cmEstimate: € 25/40 -
#637
Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.
Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.No longer availableDim. H: 94 cmEstimate: € 1200/1400 -
#633
Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.
Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1500/1600 -
#638Eric ClausPeriod: °1936
“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180/220 -
#863
Twee Brusselse hoornvaasjes onder stolpen.
Deux cornets en porcelaine de Bruxelles sous cloches.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 25/45 -
#693
Een kommetje met schoteltje van Chinees porselein met een blauw decor van Chinese tekens. Onderaan gemerkt.
Un bol et petit plat en porcelaine chinoise à décor de signes chinois.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30/40 -
#653
“Bisschop”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor. Staf beschadigd. XIXde eeuw.
”Evêque”. Une statue en ivoire finement sculptée. Dégât à la crosse. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200/300 -
#657
Een paar dekselpotten met fohonden.
Une paire de pots à couvercle, décor de chiens Pho.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 160/180
Other lots in this auction
-
#543
Een balustervormige siervaas van gebeeldhouwd Afrikaans ebbenhout.
Un vase balustre en ébène africain sculpté.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#91
Sanborn VISO Cardiette Model 51, 230 Volt. Metaal met mahoniehouten omhulsel.
Sanborn VISO Cardiette Modèle 51, 230 Volt. Métal et emballage en acajou.No longer availableDim. 28 x 38 x 21 cmEstimate: € 100/150 -
#109Charles Counhaye
“Hoeve”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
”Fermette”. Une aquarelle. Signée et datée ‘58.No longer availableDim. 42 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#727
Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.
Un masque africain en bois et herbe séchée.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#124
“Verrezen Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Herdoekt en licht gerestaureerd.
”La résurrection du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée et restaurée.No longer availableDim. 66 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#89B. Van Loon
“Boerin met kippen bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermière et poules près d’une fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#612
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paul Permeke.
”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Porte une signature: Paul Permeke.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 200/300 -
#13Val St. Lambert
Een lot bestaande uit twee asbakken en een pique-fleur van rood geslepen kristal.
Un lot comprenant deux cendriers et un pique-fleurs en cristal rouge taillé.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#885
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#799Utagawa Toyokuni II
“Kabuki acteur.” Japanse houtsnede. Gedateerd 1813. De acteur in kwestie is Nakamura Utaemon III als Taira Kiyomori.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Datée 1813. L’acteur en question est Nakamura Utaemon III - Taira Kiyomori.No longer availableDim. 37 x 28cmEstimate: € 120/160 -
#310
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une émeraude ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 350/450 -
#769Alfred De Deken
“Stilleven”. Plakkaatverf. Draagt een handtekening.
”Nature morte”. Gouache. Porte une signature.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 100/120