#701
#327
Een oude bureaulamp met metalen voet en bakelieten kap.
#367
Een groot lot oude houten leesten.
Grand lot de vieux formes en bois.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#319
Een reproductie van een oude affiche voor Jacquemotte.
Une reproduction d'une ancienne affiche pour Jacquemotte.No longer availableDim. 54 x 39 cmEstimate: € 30/50 -
#596
#375
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,12 ct.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 200/250 -
#529
Drie Japanse houtsneden in kleuren. Voorstelling van geisha’s. Einde XIXde eeuw. Enkele vlekken.
Trois gravures sur bois japonaises en couleurs. Représentation des geishas. Fin du XIXème siècle. Quelques taches.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 120/200 -
#304
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#623
Een brede houten tuinbank.
#294
Twee opgezette reeënkoppen.
#186
#749
Een ovale Engelse tafel met kantelbaar blad.
Une table anglaise ovale avec une tablette inclinable.No longer availableDim. 114 x 94 cmEstimate: € 60/100