Similar lots by type
-
#825Een eikenhouten os-de-mouton armstoel bekleed met tapisserie.
Fauteuil os-de-mouton en chêne recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#632“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400 / 450 -
#475“De lezeres”. Een beeld van monochroom wit biscuit naar een werk van Détrier.
“La liseuse”. Sculpture en biscuit monochrome blanc d’après un oeuvre de Détrier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#550Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1900.
Garde-robe à deux portes en chêne sculpté. Vers 1900.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 300 / 400 -
#830Een paar binnendeurfrontons van gesculpteerd eikenhout. Grotendeels XIXe eeuw.
Paire de frontons de portes en chêne sculpté. en partie XIXe siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100 / 180 -
#476Twee verschillende mahoniehouten eenpersoonsbedden.
Deux lits simples en acajou. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#559Een Japans bas-reliëf van meerkleurig gelakt hout met details van ivoor en paarlemoer.
Bas relief japonais en bois polychrome aux détails en ivoire et nacre.No longer availableDim. 36 x 11,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#623“Moeder met kinderen”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Mère et enfants”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 240 / 300 -
#540BachtiarPerzisch tapijt van wol met een gestileerd tuindecor. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine décoré d’un jardin stylisé. Noué main.No longer availableDim. 216 x 161 cmEstimate: € 200 / 300 -
#86Een mahoniehouten secretaire met zes laden, waarvan de bovenste vooruitspringt en ondersteund wordt door twee zuiltjes met vergulde bronzen monturen. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
Secrétaire en acajou ouvrant à six tiroirs dont un cachant tablette. Le tiroir de dessus à sursaut et soutenu par deux colonnettes aux montures en bronze doré. Tablette en marbre. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#770Een lot bestaande uit twee stuks Afrikaans en Aziatisch houtsnijwerk.
Lot comprenant deux pièces sculptées africaines et asiatiques.No longer availableDim. h: 30 & 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#734“Warriors”. Een groep van zwartgepatineerd zamak op houten sokkel.
“Warriors”. Groupe en régule à patine noire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#823Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.
Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 20à / 260 -
#176Een carrouselpaard van gesculpteerd eikenhout. Tweede helft XIXe eeuw. Op metalen staander.
Cheval de carrousel en chêne sculpté. Deuxième moitié du XIXe siècle. Avec support en métal.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#356BachtiarPerzisch tapijt van wol met een gestileerd decor van dieren. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à décor stylisé d’animaux. Noué main.No longer availableDim. 204 x 157 cmEstimate: € 200 / 300 -
#412Een bureaustel van gesculpteerd hout in de vorm van een tovenaar bij een hutje met inktpotten in de vorm van boomstronken.
Garniture de bureau en bois sculpté en forme de magicien devant une cabane et aux encriers en formes d’arbustes.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#485Een jongen van wit composiet. Klein letsel aan één van de vingertjes.
Garçon en composite blanche. Petit dégât à une doigt.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#585Een eikenhouten vitrinekast met een dubbel gebogen kap en twee paneeldeuren onderaan.
Vitrine en chêne à corniche en arc double et à deux portes pleines vers le bas.No longer availableDim. h: -
#56Een serie van 6 eikenhouten stoelen en een armstoel in Renaissancestijl.
Suite de six chaises en chêne et un fauteuil de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#626Een commode van gefineerd hout met vier laden in Louis-Philippestijl.
Commode de style Louis-Philippe en bois de placage ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 150 / 250 -
#376LoriPerzisch tapijt van wol met een gestileerd decor met bomen. Handgeknoopt.
Tapis en laine à décor stylisé d’arbres. Noué main.No longer availableDim. 222 x 180 cmEstimate: € 200 / 300 -
#419Een damesbuste van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#211“Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Naar een werk van Dégas.
“Ballerine”. Sculptures en bronze à patine brune. D’après un oeuvre par Edgard Degas.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#787“Voetballer”. Een beeld van gesculpteerd hout. Onderaan gesigneerd ‘E. Simeon’.
“Joueur de foot”. Sculpture en bois. Signée E. Simeon.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#36Een kerkstoel van getorst hout met fluwelen bekleding.
Prie-dieu en bois torsadé et recouvert de velours.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#380Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#200Een 18 karaats geel gouden parure bestaande uit een halssnoer, een paar oorbellen en een ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,25 ct. een centrale opaal van ± 6 ct. en parels. In de originele doosjes.
Parure extraordinaire en or jaune 18 ct comprenant un collier, une paire de boucles d’oreilles et une bague sertis de brillants ayant un poids totale de ± 2,25 ct et d’une opaline centrale de ± 6 ct et de perles. Dans les boîtes d’origine.No longer availableDim. bruto 49,66 gEstimate: € 3500 / 4500 -
#677Een voorstelling van Garuda van donkergepatineerd brons.
Statuette de Garuda en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#578Een kraagvaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van een paradijsvogel, bloemen en vlinders.
Vase à col évasé en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d’un oiseau du paradis, de fleurs et de papillons.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 420 / 480 -
#321Een paar verguld bronzen appliques in Empirestijl.
Paire d’appliques en bronze doré de style Empire.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#663Een zittende Guanyin met scepter van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Guanyin assise tenant un sceptre en porcelaine monochrome blanche dite blanc de Chine.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#64Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981“Vrouw met hond”, 10/45. “Méditation”, E.A. “Polderboerin”. “Liggend naakt”, 20/65. Vier gravures gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Femme au chien”, 10/45. “Méditation”, E.A. “Paysanne du polder”. “Nu couché”, 20/65. Quatre gravures signées et numérotées hors planche.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#411RudolstadtEen siervaas van meerkleurig porselein in de vorm van een door een zuil gedragen coupe met drie handvatten met vrouwenhoofden en onderaan geflankeerd door een zittend kind met bloemen. Restauratie aan een beentje. Gemerkt met ‘RW’ in een bekroond schild.
Vase décoratif en porcelaine polychrome en forme d’une coupe supportée par une colonne. Trois anses en têtes de femme, le bas flanqué d’un enfant assis aux fleurs. Restauration à une jambe. Marque RW dans un écusson couronné.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#799Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 390 x 290 cmEstimate: € 240 / 360 -
#137Porzellanfabrik Kalk“Carnavaliste” & “Romantisch koppel” Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt. Kleine beschadiging bij de eerste.
“Carnavaliste” et “Couple romantique”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Les deux avec marque. Petit dégât au premier.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#440Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120

