Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Olifantenmasker versierd met schors, raffia, cauris en glazen parels. Kuba, DRC.
Olifantenmasker versierd met schors, raffia, cauris en glazen parels. Kuba, DRC.

Olifantenmasker versierd met schors, raffia, cauris en glazen parels. Kuba, DRC.

Masque d'éléphant décoré d'écorce, de raphia, de cauris et de perles de verre. Kouba, RDC.
Dim. H. 55 cm
SKU: 3101230571.
Auction day: 1 February 2023 19:00
Catalogue #571
Estimate: € 100 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #645
    Gustave Van Vaerenbergh

    Een jongen en een meisje onder een paraplu. Terra cotta groep. Gesigneerd en genummerd.

    Un garçon et une fille sous un parapluie. Groupe en terre cuite. Signé et numéroté.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #596

    Staande klok. Geelkoperen wijzerplaat gemerkt Thomas Willson, Dunstable. XIXde eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en cuivre jaune marqué Thomas Willson, Dunstable. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H: 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #118
    J. De Braekleer

    Borstbeeld Aloïs, Melchior Grangé, terra cotta, vooraanstaande Antwerpse aannemer, geboren 29 okt. 1857 en gestorven 22 juli 1924. Gesigneerd en gedateerd 1904.

    Buste d’Aloïs, Melchior Grangé, terre cuite, éminent entrepreneur anversois, né le 29 oct. 1857 et décédé le 22 juillet 1924. Signé et daté 1904.
    No longer available
    Dim. h 63cm x b 55cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #396

    Een Japanse drieluiks paravent in zwartgelakt en gesculpteerd hout.

    Un paravent triptyque japonais en bois laqué noir et sculpté.
    No longer available
    Dim. 107 x 115 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #347

    Een paar verzilverde kandelaars. ‘Made in England.’ Eén met omgebogen rand.

    Une paire de bougeoirs en métal argenté. Fait en Angleterre. Un avec un bord incurvé.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #374
    Todor Toby Trendev

    “Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.

    "Vue de Paris". Huile sur toile. Signée et datée 1973.
    No longer available
    Dim. 46 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #44
    Jan Van den Berghe

    “Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Vue sur la forêt." Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. h28,5 x b37cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #610

    Een paar smeedijzeren tuintafeltjes met wit marmeren blad.

    Paire de tables de jardin en fer forgé avec dessus en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 x 72 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #251
    Albert Poels
    Period: 1903-1984

    “Walrus.” Gesculpteerd houten beeldje op sokkel. Gesigneerd.

    "Morse." Figurine en bois sculpté sur socle. Signée.
    No longer available
    Dim. 18,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #45

    Een paar 18 karaats wit en geelgouden oorbellen bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de deux diamants taille ancienne d'un poids total de +- 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 2,70 g
    Estimate: € 130 / 60
  • #431

    Twee Afrikaanse korte zwaarden. Het ene met houten heft (50 cm), het andere met een heft van hoorn en metaal (68 cm).

    Deux épées courtes africaines. L'un avec un manche en bois (50 cm), l'autre avec un manche en corne et métal (68 cm).
    No longer available
    Dim. L: 49-69 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #221

    Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.

    Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More