Other lots in this auction
-
#629
Een XIXe eeuwse tuinspiegel.
Un miroir de jardin, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#119Henri Joseph Pauwels
“Zomers hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage estival à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#73
“Wachters”. Twee beeldjes van verguld brons, waarbij één als ontwerp van de Gentse Torenwachtersprijs”.
“Gardes”. Deux statuette en bronze doré dont une un projet pour le prix des Gentse Torenwachters.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#139Julien CelosPeriod: 1884-1953
“Stadsgezichten”. Triptiek met drie kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vues de ville”. Triptyque à eaux fortes en couleurs. Signées hors planche.No longer availableDim. 145 x 58 cm (40 x 35 cm) x 3Estimate: € 300 / 360 -
#72Den Beer Poortugael
“Amazones”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1852.
“Amazones”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté 1852.No longer availableDim. 27,5 x 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#670
Een hoge ladenkast van gefineerd hout in empirestijl met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes. Begin XIXde eeuw.
Une armoire à tiroirs haute en bois de placage style Empire à six tiroirs flanqués de deux colonnes. Début XIXième siècle.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 200 / 240 -
#257
Alle Belgische postzegels van 1969 tot en met 2000, ook blokken en vellen. In drie Davo-albums.
Tous les timbres postes de 1969 à 2000, ainsi que les blocs et les feuillets. En trois albums Davo.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#398Bacarat
Een siervaas op voet van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase décoratif sur pied en cristal incolore.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#97
Een paar kleerborstels met Sterling zilveren monturen. Keuren van Birmingham, 1906 - 1907. Makersmerk ‘H. H.’.
Une paire de brosses à vêtements avec montures en argent Sterling. Poinçons de Birmingham, 1906 1907. Porte la marque 'H.H.'No longer availableDim. Bruto 108 gramEstimate: € 50 / 80 -
#588
Een koro van gesculpteerd Chinees ivoor, versierd met draken en met fohonden op het deksel. Gesigneerd.
Un koro en ivoire de Chine sculptée, décoré de dragons et chiens Fo sur le couvercle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 320 / 400 -
#292Emile VerbruggePeriod: 1856 - 1936
“Oriëntaals straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Rue de village orientale”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#775Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 215 x 298 cmEstimate: € 220 / 280