Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
Capodimonte

“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.

"Grandma reading aloud." A multicolored biscuit group. Signed and marked at the bottom.
Dim. 23 cm
SKU: 1604240581.
Categories: Biscuit, Design/vintage, XXe eeuw.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #581
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Capodimonte

  • #445
    Capodimonte

    Een kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.

    A small group of two elegant figures with a sedan chair. Late 19th century, marked with the crowned N in blue under glaze.
    No longer available
    Dim. H. 14,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #465
    Capodimonte

    Een kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.

    A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #267
    Bruno Merli Capodimonte

    "Il gioco a carte”. Een porseleinen groep op houten voet. Ontwerp door Bruno Merli voor Capodimonte. Klein schilfertje en takje afgebroken, bodem achterzijde.

    "The card game". A porcelain group on a wooden base. Designed by Bruno Merli for Capodimonte. Small chip and twig broken off, back of base.
    No longer available
    Dim. 29 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #288
    Capodimonte

    “Maria met kind en slang”. Een wit porselein beeld, onderaan gemerkt.

    "Maria with Child and Snake." A white porcelain sculpture, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #293
    Sonia by Cortese Capodimonte

    “De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.

    "The Cello Player". A multi-colored porcelain figurine. Labeled Sonia by Cortese for Capodimonte, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #301
    Capodimonte

    “De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.

    "The Harp Player". A multicolored porcelain figurine. Missing one finger.
    No longer available
    Dim. 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #465
    Capodimonte

    Een kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.

    A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #465
    Capodimonte

    Een kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.

    A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #465
    Capodimonte

    Een kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.

    A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #465
    Capodimonte

    Een kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.

    A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #465
    Capodimonte

    Een kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.

    A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #465
    Capodimonte

    Een kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.

    A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #465
    Capodimonte

    Een kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.

    A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #465
    Capodimonte

    Een kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.

    A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #465
    Capodimonte

    Een kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.

    A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #465
    Capodimonte

    Een kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.

    A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #465
    Capodimonte

    Een kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.

    A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #465
    Capodimonte

    Een kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.

    A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More