#558Een reeks van drie gesculpteerd ivoren netsuke’s.
#346Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#643“Dansende Shiva”. Een bronzen beeldje.
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#250OmegaEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2800 / 3200 -
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 350 / 450 -
#367Val St. LambertEen paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.
#501Twee Chinese theepotjes van blauw en wit porselein.
#233“Moeder met kind”. Een gepatineerd plaasteren beeld op marmeren voetstuk.
”Mère et enfant”. Une statue en plâtre à patine sur socle en marbre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#407Limoges FranceEen lot van vijftien borden. Wagemackers. Anvers.
Un lot de 15 assiettes. Wagenmackers, Anvers.No longer availableDim. Ø 29 en 23 en 21 cmEstimate: € 20 / 30