Other lots in this auction
-
#242Een wandspiegel van witgepatineerd hout.
Un miroir mural en bois patiné blanc.No longer availableDim. 77 x 111 cmEstimate: € 80 / 120 -
#576Chinese tafel met gesculpteerd blad. Voorstelling van talrijke personages achter glas. Vier naar binnen geplooide poten, gordel eveneens gebeeldhouwd.
Table chinoise à plateau sculpté. Représentation de nombreux personnages derrière une vitre. Quatre pieds repliés vers l'intérieur, ceinture également sculptée.No longer availableDim. 36 x 100 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#481Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
Vase balustre en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#196Een gefineerde ééndeursvitrine in Lodewijk XVI-stijl met een ovale schildering in de deur en het geheel versierd met verguld beslag. Slijtage aan de schildering.
Vitrine de style Louis XVI plaquée à une porte avec une peinture ovale dans la porte et le tout décoré de garnitures dorées. Usure du tableau.No longer availableDim. 175 x 91 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#531Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse vogels en vlinders bij bloeiende struiken. Op het deksel een grote fo-hond.
Grand vase couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de papillons entourant des arbustes fleuris. Frétel en forme de chien de pho.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 200 / 220 -
#354“Indisch landschap”. Draagt een handtekening N. Pringadi.
Paysage indien. Signé N. Pringadi.No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 120 / 150 -
#546Een dameshoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Tête de femme en verre polychrome de Murano dans l’esprit de Picasso.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 160 / 180 -
#602Een antieke Tibetaanse tangka.
Un ancien tangka tibétain.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#440Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
Un tapis népalais en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 247 cmEstimate: € 200 / 300 -
#28LaliqueEen gegivreerd glazen beeldje van een springend paard. Onderaan gesigneerd en met label.
Une figurine en verre moulé d'un cheval sauteur. Signée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#556Een houten bureautje met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.
Un bureau en bois avec trois tiroirs ceinturés et un dessus en cuir de veau.No longer availableDim. 123 x 73 cmEstimate: € 200 / 220 -
#589Gilberte Thomas“Siamese katten”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Vlekjes.
Chats siamois. Aquarelle sur papier. Signée. Taches.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 80



