Other lots in this auction
-
#236Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.
Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.No longer availableDim. 114 x 77 x 54 cmEstimate: € 100 / 150 -
#541Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenen en vogels.
Paire de grands vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#125Een 14 K geelgouden traditioneel Zeelands sierraad, hanger bezet met een parel.
Un bijou traditionnel zélandais en or jaune 14K, pendentif serti d'une perle.No longer availableDim. 4,67 gEstimate: € 100 / 150 -
#590Een Chinees houten naaitafeltje met uitgestoken decor van draken, vogels en bloemen.
Une table de couture chinoise en bois avec un décor sculpté de dragons, d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 65 x 47 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#384Een melkvrouwtje met koe van meerkleurig Delfts aardewerk. Restauratie aan een hoorn en een voetje en een pootje van het krukje manco. Gemerkt van Dextra onderaan.
Femme laitière avec vache en faïence de Delft multicolore. Restauration sur une corne et un pied et un pied du tabouret manquants. Marqué par Dextra en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35 / 40 -
#254Een houten spaarkastje met sleutels.
Une caisse d’épargne de café en bois avec des clés.No longer availableDim. 104 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#552Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
Une armoire sobre à deux portes en chêne. Vers 1900.No longer availableDim. 113 x 114 x 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#9“Boszicht met herten”. Een XIXe eeuwse ronde potloodstudie. Lichte schade.
Vue de forêt avec des cerfs. Une étude au crayon rond du XIXe siècle. Légers dégâts.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#352“Landschap bij maanlicht”. Olieverf op een paneel. Gemonogrammeerd.
Paysage au clair de lune. Huile sur panneau. Monogrammée.No longer availableDim. 36,5 x 60,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#99Rik Mulders“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#656Een smal gefineerd houten meubeltje met twee laden in de gordel en drie messingen staven bovenaan.
Un meuble étroit en bois plaqué avec deux tiroirs en ceinture et trois tiges en laiton en haut.No longer availableDim. 85 x 82 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#336Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XVI-stijl.
Une paire de bobèches en bronze de style Louis XVI.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 100 / 120



