#652Een vintage draaibare kuipstoel op chromen voet. Ontwerp van Jean-Paul Emonds-Alt (België, 1928 - 2014). Gemerkt.
Un siège baquet pivotant vintage sur une base chromée. Design par Jean-Paul Emonds-Alt (Belgique, 1928 - 2014). Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#672LuxorEen vol messingen schouwklokje. In origineel etui en met aankoopbewijs.
#103Een eclectische klok van messing.
#120Een 14 K geelgouden armband met twee arendskoppen.
#110Een 18 K geelgouden kruisje.
#512Een goudgepatineerde houten trumeau.
Une paire de soucoupes en porcelaine de Chine à décor de poissons bleu et blanc et fond en porcelaine capucine. Une avec un tout petit éclat de bord.No longer availableDim. Ø: 10,5 cmEstimate: € 20 / 30