Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Omwikkeld personnage”. Bronzen sculptuur op witmarmeren voet.
“Omwikkeld personnage”. Bronzen sculptuur op witmarmeren voet.
“Omwikkeld personnage”. Bronzen sculptuur op witmarmeren voet.
Paul Goris

“Omwikkeld personnage”. Bronzen sculptuur op witmarmeren voet.

Personnage enveloppé. Sculpture en bronze sur socle en marbre blanc.
Dim. Tot. H. 41 cm
SKU: 2906210453.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #453
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #370

    Een poppenhuis met toebehoren.

    Une maison de poupée avec accessoires.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #341

    Een lot van vijf oude camera’s, bestaande een Zeiss Ikon Nettar, een poloraid, een Konica, een Yashika en Canon.

    Un lot de cinq anciens appareils photo, composé d'un Zeiss Ikon Nettar, d'un Polaraid, d'un Konica, d'un Yashika et d'un Canon.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #69
    Jan Van der Aa

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée et datée 1946.
    No longer available
    Dim. 49 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #435

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Un tapis chinois en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 330 x 300 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #244
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    “Grand Place, Bruxelles”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Hors commerce.

    Grand Place, Bruxelles. Gravure sur bois. Signée hors planche. Hors Commerce.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #384

    Een melkvrouwtje met koe van meerkleurig Delfts aardewerk. Restauratie aan een hoorn en een voetje en een pootje van het krukje manco. Gemerkt van Dextra onderaan.

    Femme laitière avec vache en faïence de Delft multicolore. Restauration sur une corne et un pied et un pied du tabouret manquants. Marqué par Dextra en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #512

    Een goudgepatineerde houten trumeau.

    Un trumeau en bois patiné or.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #659
    Schatz

    Een “Royal Mariner” scheepsklok in messingen kast. In werkende staat en met sleutel.

    Une horloge de navire Royal Mariner dans un boîtier en laiton. En état de fonctionnement et avec clé.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #174
    Georges Delfosse
    Period: 1869 - 1939

    “Portret van een oude dame met paternoster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1912.

    Portrait de vieille dame au chapelet. Huile sur panneau. Signée et datée 1912.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #158

    Een imposante Napoleon III schouwpendule en twee cassoletten van zwart en roze marmer, versierd met gegraveerde plantendecors en met bronzen leeuwenkopjes met ringen op de flanken. De slinger achter een gegraveerd ruitje. XIXe eeuw.

    Imposante pendule Napoléon III et deux cassolettes en marbre noir et rose, à décor de végétaux gravés et de têtes de lion en bronze avec anneaux sur les flancs. La pendule derrière un losange gravé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #71

    Een mooie decoratieve pop met hoofd, voetjes en handjes van biscuit.

    Une belle poupée décorative avec tête, pieds et mains en biscuit.
    No longer available
    Dim. l: 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #29
    Angelo Vadala
    Period: °1940

    “Vrouwengezicht” & “Landschap”. Twee olieverfschilderijtjes op doek. Het tweede gesigneerd en gedateerd ‘80.

    Visage de femme & Paysage. Deux peintures à l'huile sur toile. La seconde signée et datée '80.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 14 & 18 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More