#122Jozef Jodocus MoerenhoutPeriod: 1801-1875“Vee in de wei”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Bovins dans le pré. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#266Een paar goudgepatineerde metalen bijzettafeltjes met vogelpoten.
Une paire de tables d'appoint en métal patiné doré avec pieds d'oiseau.No longer availableDim. 48 x 40 x 62 cmEstimate: € 220 / 240 -
#699Een verguld houten wandspiegeltje met console. Italiaans werk.
#634Een gefineerd houten kistje en een kleiner kistje van gedreven messing.
#475Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#195Een 18 K tweekleurige geelgouden lange schakelketting. l: 45 cm.
#566Een commode met drie laden iin Lodewijk XVI-stijl met ingelegd biesje.
#40Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.
#93“Herderskoppel”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel.
#115Een parelcollier met platte ronde zoetwaterparels.
#437Een paar vazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in reliëf en met Fo-honden als handvatten. Onderaan gemerkt.
#87Een lederen aktetas.
Mallette en cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 60