Similar lots by type
-
#239
Een eikenhouten Régence tweedeursgarderobe. XVIIIe eeuw.
Une garde-robe Régence à deux portes en chêne. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 230 x 180 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#760
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60/100 -
#244Adolphe PootPeriod: 1924 - 2006
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#446
Een halfrond mahoniehouten bijzettafeltje met drie tapse poten. XIXe eeuw.
Une table demi-lune en acajou à trois pieds fuseaux. XIXème siècle.No longer availableDim. 70 x 83 cmEstimate: € 50/80 -
#306
Een Louis-Philippe commode van mahoniehoutfineer met drie grote en twee kleine laden en een grijs marmeren blad.
Une commode Louis-Philippe en bois de placage acajou à trois grands et deux petits tiroirs et une tablette en marbre gris.No longer availableDim. 83 x 106 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#709
Twee fauteuils en twee fauteuils-en-cabriolet van gesculpteerd en, gepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl. XIXe eeuw.
Deux fauteuils et deux fauteuils cabriolet, style Louis XVI, bois à patine dorée. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#254Louis HennoPeriod: 1907 - 1990
“Harmonie et Poésie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Harmonie et Poésie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 100/140 -
#256
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Une garde-robe en chêne à deux portes. XIXème siècle.No longer availableDim. 210 x 150 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#289Pierre DevosPeriod: 1917 - 1972
“Damesportret” (Beatty Permeke?). Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. (Beatty Permeke?). Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100/150 -
#246
Een eikenhouten tinkast in Régencestijl met onderaan twee gemoulureerde deuren onder drie laden. XIXe eeuw.
Un vaisselier en chêne style Régence à deux portes à moulures en dessous de trois tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. 200 x 135 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#26
Een rond bijzettafeltje op centrale voet met een lade in de gordel en het blad versierd met marqueterie. XIXe eeuw.
Une petite table sur pied central et un tiroir dans la ceinture et la tablette décorée de marqueterie.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#159
“Boerenerf”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Cour de ferme”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#222Franz Van Diest
“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 600/800 -
#425
Een antieke lage eikenhouten tafel.
Une table basse antique en chêne.No longer availableDim. 52 x 116 x 60 cmEstimate: € 40/80 -
#375
Een sobere eikenhouten hallbank. XIXe eeuw.
Un banc de vestibule en chêne, sobre. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 154 cmEstimate: € 120/200 -
#16
Twee simpele eikenhouten krukjes. XIXe eeuw.
Deux tabourets sobres en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 25/35 -
#759
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60/100 -
#756
Een eikenhouten commode met vier laden, versierd met gesculpteerde bloemenmanden en -guirlandes. Tijdperk Lodewijk XVI.
Une commode à quatre tiroirs, décoration de panier de fleurs et guirlandes sculptés. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 105 x 127 x 57 cmEstimate: € 300/500 -
#494
Een Louis-Philippe koffie- en theeservies van Brussels aardewerk met blauw en verguld bloemendecor, bestaande uit een theepot, een theepot, een melkkan, suikerpot met deksel en koekjesschaal, zeven ondertassen en zes kopjes. Gaaf. Medio XIXe eeuw
Un service à café et thé Louis Philippe en faïence de Bruxelles, décor bleu et doré de fleurs, comprenant une théière, une cafetière, un pot à lait, un sucrier à couvercle et un plat à biscuits, ainsi que sept sous-tasses et six tasses. Sans défauts. Mi XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 90/110 -
#782
Een Engels meubeltje met vier laden. Tijdperk Georgian.
Un petit meuble anglais à quatre tiroirs. D’époque Georgian.No longer availableDim. 85 x 52 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#202Joseph François
“Huis aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison auprès d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 93 cmEstimate: € 420/480 -
#355
Een hoekmeubel met een gebeeldhouwde lade en een paneeldeur. XIXe eeuw.
Un meuble en coin à tiroir sculpté et une porte panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 97 x 95 x 58 cmEstimate: € 100/160 -
#736
Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois grands et deux petits tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. 100 x 96 x 52 cmEstimate: € 200/300 -
#335
Een hoge secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade erboven. Met grijs marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut en bois de placage acajou à deux portes panneau sous la tablette abattante et un tiroir. tablette en marbre gris. Période Empire.No longer availableDim. 149 x 103 x 53 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#243Delvaux
Een blauwe lederen handtas met stofzak.
Un sac à main en cuir bleu avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#706
Een brede eikenhouten buffetkast met paneeldeuren onder drie laden.
Un buffet large en chêne, portes panneau en dessous de trois tiroirs.No longer availableDim. b: 104 x 214 x 58 cmEstimate: € 200/300 -
#787
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène, non figurative.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 50/80 -
#349Felix Eyskens
“Stilleven met peren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, poires”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#242
Een trumeau van verguld hout in Lodewijk XV-stijl met een accantusblad in de kroon.
Un trumeau en bois doré style Louis XV avec une feuille d’acanthe dans la couronne.No longer availableDim. 181 x 100 cmEstimate: € 250/300 -
#461
“Drawing Book 1826.” Een boek vol gedrukte tekeningen. J.Dickingson 114 New Bondstreet.
”Drawing Book 1826”. Un livre remplis de dessins imprimés. J. Dickinson 114 New Bond Street.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#819
Een lot van vier kleine Japanse schilderijtjes op papier.
Un lot de quatre petites peintures japonaises sur papier.No longer availableDim. 17 x 12; 4 x 19 & 20 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#98
Bronzen beeld van een Milo danseresje. Gemerkt.
Une statue en bronze, une danseuse Milo. Marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 50/70 -
#122Hubert Coeck
“Zicht op het oud veer van Niel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le vieux bac de Niel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#698
Een Afrikaans houten fetisjbeeld.
Une statue africaine en bois, fétiche.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50/80 -
#505
Een Chinese cache-pot met een famille noire decor van pioenen en goudfazanten.
Un cache-pot chinois, famille noire, pivoines et faisans d’or.No longer availableDim. h: 22,5 cm x Ø 26 cmEstimate: € 80/120 -
#478
Een vaas van kleurloos halfkristal met een gesatineerd decor van vogels.
Un vase en demi-cristal incolore, décor satiné d’oiseaux.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50