Similar lots by type
-
#264Alphonse MoraPeriod: 1892-1969“Boer met paard en kar”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Fermier avec cheval et charrette. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#614Jan Hertog“Twee vrouwen” schilderij op papier, gemengde techniek, gesigneerd “Hertog Jan 01”.
"Deux femmes" peinture sur papier, technique mixte, signée "Hertog Jan 01".No longer availableDim. h44,5 x b60cmEstimate: € 120 / 140 -
#14“Kuifje”, afbeelding uit Kuifje De Blauwe Lotus, ingekaderd.
"Tintin", image tirée de Tintin Le Lotus Bleu, encadrée.No longer availableDim. h23cm x b19cmEstimate: € 35 / 50 -
#684Pol MaraPeriod: 1920-1998“Koppel met geometrisch detail”, litho op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/99.
"Couple au détail géométrique", lithographie sur papier, signée hors et numérotée 15/99.No longer availableDim. h 74cm x 54cmEstimate: € 120 / 180 -
#99Brochure “Pele”, PELE-GALA met handtekening N2, R. ANTWERP F.C.
Brochure « Pele », PELE-GALA avec signature N2, R. ANTWERP FC.No longer availableDim. 29x23 cmEstimate: € 170 / 190 -
#649SabenaLitho, Ed. “LINSMÔ”, afbeelding Afrikaanse krijgervrouw. Een Duitstalige vintage affiche voor de ter ziele gegane luchtvaartmaatschappij.
Litho, éd. « LINSMÔ », image de femme guerrière africaine. Une affiche vintage en allemand pour la compagnie aérienne disparue.No longer availableDim. h49cm x b3Sabena, Belgische Luftverkehr0cmEstimate: € 100 / 120 -
#292Fosco Quergo“Scene uit de Camargue”, aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd 1991. Zonder glas.
« Scène de Camargue », aquarelle sur papier, signée et datée 1991.No longer availableDim. 65x50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#464Beniti CornelisPeriod: 1946-2017“Compositie”, zeefdruk op papier, épreuve d’artiste, gesigneerd.
« Composition », sérigraphie sur papier, épreuve d'artiste, signée.No longer availableDim. h72,5cm x b55cmEstimate: € 120 / 180 -
#82Felix TimmermansLot “Zonder titel”, ingekleurde tekening op papier, ingekaderd, gesigneerd Felix Timmermans en boek getiteld “Grote ontmoetingen - Felix Timmermans” door José de Ceulaer, uitg. 1978.
Lot « Sans titre », dessin en couleurs sur papier, encadré, signé Felix Timmermans et livre intitulé « Grote ontmoetingen - Felix Timmermans » par José de Ceulaer, éd. 1978.No longer availableDim. h14cm x b11cmEstimate: € 110 / 130 -
#422Victor Vasarely“Op-Art”. Zeefdruk.
"Op Art". Sérigraphie..No longer availableDim. 26 X 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#382Een lot van zes antieke gravures (één ingelijst en vijf antieke kaarten).
Lot de six gravures anciennes (une encadrée et cinq cartes anciennes).No longer availableDim. 24x42 cm60x46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#22Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Afrikaans tafereel”, ets, gesigneerd, circa 1939.
« Scène africaine », gravure, signée, vers 1939.No longer availableDim. h14,5 x b10,5cmEstimate: € 55 / 65 -
#674Pol MaraPeriod: 1920-1998“Naakt met geometrisch detail”, litho op papier, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/99.
« Nu aux détails géométriques », lithographie sur papier, signée hors et numérotée 26/99.No longer availableDim. h 74cm x 54cmEstimate: € 100 / 150 -
#424Victor Vasarely“Tupa 3”. Zeefdruk. Ed. Griffon, Neuchatel 1974.
"Tupa 3". Sérigraphie. Éd. Griffon, Neuchâtel 1974.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#652“Shiva”. Oost-Indische inkttekening op papier.
"Shiva". Dessin à l'encre de Chine sur papier.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 35 / 45 -
#444Benny Blommaert“Naakt perspectief”, pastel op papier, gesigneerd.
« Perspective nue », pastel sur papier, signé.No longer availableDim. 56x45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#309Julien SeverinEen lot van drie etsen: “Dorpszicht”, “Zaal Akos, Sint-Niklaasplaats Antwerpen.” & “Akkerlandschap.” gesigneerd buiten de plaat.
Lot de trois eaux-fortes : « Dorpszicht », « Zaal Akos, Sint-Niklaasplaats Antwerpen ». & "Paysage agricole". signées à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 66 x 52, 45 x 28 & 41 x 32,5 cmEstimate: € 45 / 65 -
#402Fabian“Nar”. Zeefdruk. Genummerd 2263/3000 buiten de plaat.
"Fou du roi". Sérigraphie. Numérotée 2263/3000 hors planche.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#452Guy VandenbrandenPeriod: 1926 - 2014“Geometrisch schilderij.” acryl op paneel, zonder titelgesigneerd.
"Peinture géométrique." acrylique sur panneau, sans titre, signé.No longer availableDim. h22,5cm x b16,5cmEstimate: € 350 / 450 -
#432“Moderne compositie met zwart en rood”, schilderij op papier.
« Composition moderne avec du noir et du rouge », peinture sur papier.No longer availableDim. h54,5cm x b64cmEstimate: € 100 / 120 -
#472Jef Van Tuerenhout“De Godin”, litho genummerd 21/150, gesigneerd buiten de plaat.
« La Déesse », lithographie numérotée 21/150, signée hors planche.No longer availableDim. h76cm x b54cmEstimate: € 200 / 220 -
#429Een paar Japanse gekleurde houtdrukken. Eén met barst door het midden.
Une paire de gravures sur bois colorées japonaises. Une avec une fissure au milieu.No longer availableDim. 34 x 23 cm x 2Estimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#360Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale diamant markies van +- 0,50 ct. en diamant in princess geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central marquis de +- 0,50 ct et de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,66 gEstimate: € 800 / 900 -
#457Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableDim. h36cm x b20cmEstimate: € 80 / 100 -
#197Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#695Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50 / 70 -
#350Lot zilver waaronder een ring bezet met markasiet een schakelketting en twee schakelarmbanden en munten.
Lot d'argenterie, comprenant une bague sertie de marcassite, une chaîne à maillons et deux bracelets à maillons et pièces de monnaie.No longer availableDim. 250 gEstimate: € 150 / 200 -
#174Julien Van de VeegaetePeriod: 1886-1960“Markttafereel”, olieverf op doek, gesigneerd.
"Scène de marché", huile sur toile, signée.No longer availableDim. h60cm xb50cmEstimate: € 175 / 200 -
#90Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,69 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en forme de cœur en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,69 ct.No longer availableDim. 8,97 gEstimate: € 900 / 1000 -
#659Mercator FondsLot 5 kunstboeken. Dürer, Rembrandt, Rubens en zijn eeuw, Van Eyck, Felix Timmermans.
Lot 5 livres d'art. Dürer, Rembrandt, Rubens et son siècle, Van Eyck, Felix Timmermans.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#632BochArt Deco vaas, Boch, vormnr 1191, blauw met vergulde randen.
Vase Art Déco, Boch, forme n° 1191, bleu avec bords dorés.No longer availableDim. h23cm x Ø12cmEstimate: € 60 / 75 -
#180Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct. en een centrale morganiet van +- 0,50 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,26 ct et d'une morganite centrale de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,14 gEstimate: € 850 / 950 -
#8Saint-HilaireEen ronde kaviaarschaal met montuur van verzilverd metaal. In oorspronkelijke doos.
Un plat à caviar rond avec une monture en métal argenté. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#95Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met telkens één briljant van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats, chacune sertie d'un brillant de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,32 gEstimate: € 200 / 250

