Other lots in this auction
-
#51Boch La LouvièreEen grote aardewerken vaas met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Onderaan gemerkt. Decor 2813 door Chevalier.
Grand vase en faïence à décor de fleurs en relief multicolore. Marqué en bas. Décor 2813 de Chevalier.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#32Albert SaverysPeriod: 1886-1964“Leieoever”. Litho. Gesigneerd door Hebbelinck, en genummerd 141/350 buiten de plaat.
La Rive de la Lys . Lithographie. Signée par Hebbelinck et numérotée 141/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#146Tillens à BruxellesEen staande klok met gefineerde houten kast, versierd met inlegwerk van diverse, deels zwartgelakte houtsoorten en wortelnootfineer. Het werk met carillonmechanisme. Eén venstertje manco. In werkende staat, maar te reviseren. Enkele kleine manco’s aan de kast. XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule avec caisson en bois plaqué, décorée d'incrustations de différents bois laqués en partie noir et placage de ronce de noyer. Le mouvement avec mécanisme à carillon. Une fenêtre manquante. En état de fonctionnement, mais à réviser. Quelques petits défauts au caisson. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 400 / 600 -
#244“Hollands molenlandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paysage de moulin à vent hollandais. Huile sur toile, signée illisible.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#102“Wandelaars in de sneeuw”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Randonneurs dans la neige . Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableDim. 39 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#323Twee paarse glazen designschalen, waarbij één Italiaanse en één Franse.
Deux plats design en verre violet, un italien et un français.No longer availableDim. b: 29 & 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#386Een plantenbak van wortelnootfineer in Chippendalestijl.
Une jardinière en placage de racines de style Chippendale.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#593Een messingen kandelaar op drie leeuwenpootjes.
Un chandelier en laiton sur trois pieds de lion.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344Jozef Tilleux“De Vest in Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
De Vest in Lier . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 25,5 x 33,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#444“Gevels 1936”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Façades 1936 . Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24,5 x 19,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#580Een bronzen meisjeshoofd in profiel op een beige marmeren sokkel.
Tête de jeune fille en bronze de profil sur un socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#79“Battle of Trafalgar”. Een Engelse lithografie.
Bataille de Trafalgar . Une lithographie anglaise.No longer availableDim. 50 x 77 cmEstimate: € 75 / 100

