#616Een gebeeldhouwde Chinees hardhouten sokkel met marmeren blad.
#220Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.
#135Een parelcollier met zoetwaterparels en met een zilveren slot.
#31Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen rondom.
#421Een Thaise Boeddhabuste van brons.
#517Een grote vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met een Cantondecor van personages en met granaatappels in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Grand vase en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor Canton de personnages et grenades en haut relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#619Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972“Zelfportretten”. Olieverf op paneel & Olieverf op metaal. Zonder signaturen.
Autoportraits . Huile sur panneau & Huile sur métal. Sans signatures.No longer availableDim. 16 x 13 & 17 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#651Een legerdolk. Post Wereldoorlog II.
#343Een paar messingen appliques met telkens drie lichtpunten, smeedijzeren ophanging.
#45Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 3,82 gEstimate: € 250 / 300