#673Een houten aktekoffertje. Gemerkt ‘Ray Ban’.
#57Een antiek tondelkistje met messingen beslag.
#306Een vintage plantenstaander van zwartgelakt metaal, messing en met groen marmeren blad. Met ringen en op bokkenpootjes.
#642“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
#614“Kalaga”. Een Birmaans borduurwerk. Achter glas.
#268Een gestileerde zwartgelakte metalen bronzen panter.
#600Een fijn uitgestoken en met been ingelegd achthoekige Noord-Afrikaans theetafeltje. Uit twee delen opgebouwd en opvouwbaar.
Une table à thé nord-africaine octogonale finement sculptée et incrustée d'os. Construite en deux parties et pliable.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#601Een eikenhouten wandklok met gebeeldhouwde bloemen. Met Westminster spel.
#245Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,40 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Un collier en or blanc 18 K avec pendentif serti d'un diamant central de + - 0,40 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 1,91 gEstimate: € 900 / 1000