Other lots in this auction
-
#699
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.No longer availableDim. 305 x 222 cmEstimate: € 200 / 300 -
#323Val Saint Lambert
Een schaal van gegoten kristal, blauw gekleurd in de massa. Periode 1960.
Un bol en cristal coulé, coloré en bleu dans la masse. Epoque 1960.No longer availableDim. B. 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#486
Oosters handgeknoopt tapijt wol.
Tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 364 x 248 cmEstimate: € 200 / 300 -
#446
Oosters handgeknoopt wollen tapijt. Verkleuring aan één kant.
Tapis d’Orient en laine noué à la main. Décoloration d'un côté.No longer availableDim. 390 x 277 cmEstimate: € 200 / 300 -
#456Hereke
Een handgeknoopt zijden tapijtje.
Un tapis d’Orient en soie noué à la main.No longer availableDim. 185x120 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#573
Een paar balustervazen en één kleinere (H. 15 cm) van blauw en wit aardewerk met decor van vogels en bloemen. Delft, omstreeks 1800. Kleine letsels en slijtage.
Une paire de vases balustres et un plus petit (H. 15 cm) en faïence bleue et blanche à décor d'oiseaux et de fleurs. Delft, vers 1800. Dégâts et usures mineurs.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#469Enrico TodaroPeriod: °1912
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Composition". Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#7
Een meerkleurig aardewerken schenkkan.
Une cruche en terre cuite multicolore.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#332
Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100 / 120 -
#579
Twee Indische miniaturen met mythische taferelen.
Deux miniatures indiennes aux scènes mythiques.No longer availableDim. 21 x 5 & 18 x 7 cmEstimate: € 50 / 60 -
#354Jos SchippersPeriod: 1868-1950
“Twee honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Deux chiens". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#32Marguerite PutsaersPeriod: 1868-1946
“Schepen op de Schelde voor Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Navires sur l'Escaut pour Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. cmEstimate: € 80 / 120