#433
#684
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Tapis d’Orient en laine, noué à la main.No longer availableDim. 205 x 154 cmEstimate: € 50/100 -
#336
Een klein bijzetkastje met een lade en een opzij rollend deurtje.
#690
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
#511
Een kubistisch bronzen aapje. Art deco beeldje.
Un singe en bronze cubiste. Figurine art déco.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 380/440 -
#221
Een klokstelletje van verguld brons en albast in Charles X-stijl. De pendule versierd met een jonge vrouw, die een bloemenkrans krijgt aangereikt door een engeltje. Vergezeld van twee kandelaars met twee lichtpunten (één arm opnieuw te bevestigen).
Garniture de style Charles X en bronze doré et albâtre. La pendule ornée d'une jeune femme, qui est présentée avec une guirlande de fleurs par un ange. Accompagné de deux bougeoirs à deux points lumineux (un bras à refixer).No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 300/400 -
#145
#243Christofle
Un bougeoir à trois bras en deux parties, marqué au pied. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 40/60 -
#165
Une broche en or blanc 18 kt sertie de diamants à huit pans d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 11,36 gEstimate: € 700/800 -
#312
Een lot van negen beeldjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
#574Leo EngelsPeriod: 1882 - 1952
“Paar vrouwelijke naakten”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#357
Quatre pièces en grès ancien, avec deux vases à anses, un pot de rangement et un plat à trois pieds.No longer availableDim. H. 10 à 6 cmEstimate: € 40/50