Other lots in this auction
-
#659
Een theepot van polychroom Chinees porselein met decor van kinderen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine polychrome à décor d'enfants dans un jardin. Marquée en bas.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 40/60 -
#165
Een 18 K witgouden broche bezet met diamanten acht kant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une broche en or blanc 18 kt sertie de diamants à huit pans d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 11,36 gEstimate: € 700/800 -
#155
Een parelhalssnoer bezet met verplaatsbaar 18 K witgouden slot bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en kleine parels.
Un collier de perles serti d'un fermoir mobile en or blanc 18 ct serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,10 ct et de petites perles.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#325
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableDim. H:105 cmEstimate: € 80/100 -
#505
Een Chinees houten reiskoffer met openend luik in het front en met smeedijzeren beslag en hengdsels. Op losse voet.
Une malle de voyage chinoise en bois avec abattant à l'avant et avec ferrures et poignées en fer forgé. Sur base détachée.No longer availableDim. 108x46x110 cmEstimate: € 200/300 -
#5Thonet
Een kinderstoeltje van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit.
Une chaise pour enfants en bois de hêtre courbé à la vapeur avec un siège cannelé.No longer availableDim. H: 66 cmEstimate: € 35/45 -
#552
“Hulde aan Zuster Margueritte de Scornay (Nijvel, XVe eeuw)”. Een druk op hout naar de XVe eeuwse gravure.
Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.No longer availableDim. 46 x 80 cmEstimate: € 60/80 -
#280
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 4,62 gEstimate: € 650/700 -
#7
Een meerkleurig aardewerken schenkkan.
Une cruche en terre cuite multicolore.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#162H. Syhtam
“Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.
"Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.No longer availableDim. 101 x 71 cmEstimate: € 300/500 -
#558
Een Madonna met kind van Brussels porselein, alsook twee vaasjes met begijnenwerk onder antieke glazen stolp.
Une Vierge à l'Enfant en porcelaine Vieux Bruxelles, ainsi que deux vases à la béguine sous une coupole en verre antique.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50/60 -
#210
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 1200/1300