Other lots in this auction
-
#560Een paar grote oorknijpers met fantasiesteentjes, gemerkt. A
Une paire de grands clips d'oreilles avec pierres fantaisie, poinçonnés. A.No longer availableEstimate: € 140 / 160 -
#244Georges Renson“Parkzicht te Oudergem”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
« Vue parc à Auderghem ». Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#681Een lot religiosa, bestaande uit vijf Madonnabeeldjes (biscuit, Brussels porselein, aardewerk van Quimper en was), een doosje met afbeelding van de klaagmuur, een reproductie van een icoon en een missaaltje.
Un lot religieux, composé de cinq figurines de Madone (biscuit, porcelaine de Bruxelles, faïence de Quimper et cire), une boîte avec une image du Mur des Lamentations, une reproduction d'une icône et un missel.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#159“Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.
"Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 250 / 400 -
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“Liggend naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1961.
"Nu couché". Crayon sur papier. Signé et daté 1961.No longer availableDim. 41 x 51 cmEstimate: € 120 / 140 -
#618Een lot van twee snuff bottles. Gedecoreerd met kikkers resp. paarden.
Lot de deux snuf bottles. Décorés de grenouilles resp. chevaux.No longer availableDim. h 11 & 7 cmEstimate: € 60 / 100 -
#661Val Saint LambertEen vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.
Un vase en cristal vert avec un motif côtelé torsadé. Marqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#241Een goudgekleurde zamakken pendule met romantisch tafereel. Met slinger.
Une horloge en régule couleur or avec une scène romantique. Avec pendule.No longer availableDim. 30 x 52 cmEstimate: € 80 / 100 -
#99Salvador Dali“La Purgatoire 31”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
« La Purgatoire 31 ». Gravure sur bois en couleur. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche, numéroté VIII/VIII et du cachet d'embossage de l'éditeur.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#689Een handgeknoopt Chinees tapijt van wol en zijde met diverse voorstellingen met personages en dieren in het decor.
Un tapis chinois en laine et soie noué à la main avec diverses scènes avec des personnages et des animaux dans le décor.No longer availableDim. 274 x 183 cmEstimate: € 60 / 100 -
#196Een gefineerd afgerond ééndeursmeubel, versierd met inlegwerk in de vorm van siervazen.
Meuble arrondi à une porte en placage de bois, décoré d'incrustations en forme de vases décoratifs.No longer availableDim. 124x49x100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#620Een melkglazen vaas met zwart swirldecor.
Un vase en verre de lait à décor de tourbillons noirs.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50 / 60

