Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Oosters handgeknoopt tapijt wol.

Oosters handgeknoopt tapijt wol.

Tapis d’Orient en laine noué à la main.
Dim. 364 x 248 cm
SKU: 1312220486.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #486
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #560

    Een paar grote oorknijpers met fantasiesteentjes, gemerkt. A

    Une paire de grands clips d'oreilles avec pierres fantaisie, poinçonnés. A.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 160
  • #244
    Georges Renson

    “Parkzicht te Oudergem”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.

    « Vue parc à Auderghem ». Huile sur toile. Signée et datée 1943.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #681

    Een lot religiosa, bestaande uit vijf Madonnabeeldjes (biscuit, Brussels porselein, aardewerk van Quimper en was), een doosje met afbeelding van de klaagmuur, een reproductie van een icoon en een missaaltje.

    Un lot religieux, composé de cinq figurines de Madone (biscuit, porcelaine de Bruxelles, faïence de Quimper et cire), une boîte avec une image du Mur des Lamentations, une reproduction d'une icône et un missel.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #159

    “Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.

    "Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.
    No longer available
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #612
    Joris Minne
    Period: 1897 - 1988

    “Liggend naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1961.

    "Nu couché". Crayon sur papier. Signé et daté 1961.
    No longer available
    Dim. 41 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #618

    Een lot van twee snuff bottles. Gedecoreerd met kikkers resp. paarden.

    Lot de deux snuf bottles. Décorés de grenouilles resp. chevaux.
    No longer available
    Dim. h 11 & 7 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #661
    Val Saint Lambert

    Een vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.

    Un vase en cristal vert avec un motif côtelé torsadé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #241

    Een goudgekleurde zamakken pendule met romantisch tafereel. Met slinger.

    Une horloge en régule couleur or avec une scène romantique. Avec pendule.
    No longer available
    Dim. 30 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #99
    Salvador Dali

    “La Purgatoire 31”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.

    « La Purgatoire 31 ». Gravure sur bois en couleur. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche, numéroté VIII/VIII et du cachet d'embossage de l'éditeur.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #689

    Een handgeknoopt Chinees tapijt van wol en zijde met diverse voorstellingen met personages en dieren in het decor.

    Un tapis chinois en laine et soie noué à la main avec diverses scènes avec des personnages et des animaux dans le décor.
    No longer available
    Dim. 274 x 183 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #196

    Een gefineerd afgerond ééndeursmeubel, versierd met inlegwerk in de vorm van siervazen.

    Meuble arrondi à une porte en placage de bois, décoré d'incrustations en forme de vases décoratifs.
    No longer available
    Dim. 124x49x100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #620

    Een melkglazen vaas met zwart swirldecor.

    Un vase en verre de lait à décor de tourbillons noirs.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More