Other lots in this auction
-
#210
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. en een centrale smaragd van ± 2 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct et d’une émeraude centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 11,76 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#734Antoine Ceysens
“Landschap met hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et meules de foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#596
Een fraai gesculpteerd Arabisch garnituur, bestaande uit een theetafel met vier uitklapbare blaadjes, een faldistorium en twee kleinere vouwstoelen. Het geheel afgewerkt met inlegwerk van parelmoer.
Une garniture d’Arabie sculptée, comprenant une table à thé à quatre abattants, un faldistoire et deux chaises pliantes. Le tout avec travail incrusté et nacre.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#453
Een lot van acht Italiaanse presse-papiers met inclusies, waarbij twee in de vorm van vogeltjes. We voegen er twee glazen eitjes aan toe.
Un lot de huit presse-papiers à inclusion, dont deux en forme d’oiseaux. Nous ajoutons deux oeufs en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#326
Een eikenhouten kaptafel met drie laden langs beide kanten met een glazen blad en met een spiegel met twee zijpanden. We voegen er klein zitbankje met kussen aan toe.
Une coiffeuse en chêne à trois tiroirs de chaque côté à tablette en verre et un miroir. Nous ajoutons un petit banc avec coussin.No longer availableDim. 175 x 130 cmEstimate: € 50 / 60 -
#562Georges SteelPeriod: 1923 - 2010
“Zuiders dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Vue sur village du Midi”. Huile sur toile. Signée et datée 1967.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 100 / 160 -
#92Piet Lippens
“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur un moulin chandelier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#460
Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25 / 35 -
#744Ingrid Brullemans
“Bloemenvaas met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘93.
”Vase à fleurs et roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#864
“Vijver met berken”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Etang aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#247Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 300 / 360 -
#875
Een kleine kroonluchter van koper en opaalglas. Met zes lichtarmen en een centrale bol versierd met een arend.
Un petit lustre en cuivre et verre opale à six bras et une boule centrale décorée d’un aigle.No longer availableEstimate: € 20 / 40