#229
#350
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 3 ct et de saphirs centraux de ± 2 ct.No longer availableDim. 10,50 gEstimate: € 1900/2100 -
#508
Een Chinees maskertje van gesculpteerd vuurhout. Met glazen oogjes.
#266
#626Ispahan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
#543
Een balustervormige siervaas van gebeeldhouwd Afrikaans ebbenhout.
Un vase balustre en ébène africain sculpté.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#653
#643
Langwerpig doosje van been ingelegd met gouden initialen. Duitsland, eerste helft XIXde eeuw.
Boîte allongée en os incrustée d’initiales en or. Allemagne, première moitié du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#687
#182Pierre Joseph Dierckx
“Vader en zoon in het weefatelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Père et fils dans un atelier de tissage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 73 cmEstimate: € 420/480 -
#859S. Meusel
“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
#134
“Herfstdreef.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée automnale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 40/60