#297Een Vlaams aardewerken vaas met vlinder in het decor.
A Flemish earthenware vase with butterfly in the decor.No longer availableDim. 43 x Ø22cmEstimate: € 60 / 80 -
#133WiskemannEen bestekkoffertje met een 87-delig verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen.
A cutlery case with an 87-piece silver-plated Wiskemann cutlery set for 12 people.No longer availableDim. 11 x 48 x 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#612“Dame met parasol”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
"Lady with Parasol". Oil on panel. Unsigned.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#683Een bajonet, W+F Bern, Zwitserland, voor de STGW 57. Met lederen riemstuk.
#252Marcel Vaes“Avondstemming op de Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso opschrift.
#668Val Saint LambertEen art deco vaas in glas, gemerkt Val Saint Lambert, Luxval.
An Art Deco glass vase, marked Val Saint Lambert, Luxval.No longer availableDim. h 22 x Ø 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#209Frans LuycksPeriod: 1923-1997‘Staand naakt, ten voeten uit’, olieverf op doek, gesigneerd in de linkerbovenhoek Fr. Luyckx.
#416Een handgeknoopt hoogpolig tapijt.
A hand-knotted high-pile wool carpet.No longer availableDim. 149 x 210cmEstimate: € 100 / 200 -
#212Emile Durieux“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
#53CineyEen paar gietijzeren spaarpotten in de vorm van kachels, art deco design. Begin 20ste eeuw.
A pair of cast iron savings banks in the shape of stoves, art deco design. Early 20th century.No longer availableDim. h 14,5 & 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#225Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Jupiter, gesigneerd M.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Jupiter, signed M.No longer availableDim. h 31,5 x Ø 16 cm 3,5 kgEstimate: € 550 / 750