Other lots in this auction
-
#332Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Na de regen II”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 35/50 buiten de plaat.
“Après la pluie II”. Eau forte. Signée et numérotée 35/50 hors planche.No longer availableDim. 23,5 x 31 cmEstimate: € 80/100 -
#33
Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.
Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40/60 -
#270
Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een centrale fancy yellow diamant van ± 0,52 ct.
Une bague en or blanc 14 ct sertie d’un diamant central ‘fancy yellow’ de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 300/400 -
#490
Een paar achthoekige cachepots van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen.
Une paire de cache-pot octogonaux en porcelaine de Chine, décor de fleurs polychrome.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 300/500 -
#728
Een lot porselein, bestaande uit een grote schaal en een kommetje met lepel van met een Cantondecor en een vierkant schaaltje van Limoges.
Un lot de porcelaine, comprenant un grand plat et un bol avec une cuillère décor Canton et un petit plat carré de Limoges.No longer availableDim. ø: 13 - 37 cmEstimate: € 40/60 -
#740
Een palissanderhouten bonheur du jour met een uitschuifbaar en kalfsleren werkblad boven een lade en met vier gebogen laden onder een spiegel in het opzet.
Un bonheur du jour en bois de palissandre avec une tablette coulissante en vachette au dessus du tiroir et quatre tiroirs courbés en dessous du miroir dans la partie du dessus.No longer availableDim. 160 x 84 x 58 cmEstimate: € 300/400 -
#123Achille LeysPeriod: 1873 - 1953
Een mannenbuste van bruingepatineerd brons op een groen marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
Buste d’homme en bronze à patine brune sur socle en marbre vert. Signé.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 180/220 -
#95
Een 18 karaats wit gouden trouwring bezet met twintig briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une alliance en or blanc 18 ct sertie de vingt brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 500/600 -
#264Médard TytgatPeriod: 1916 - 1997
“Kustzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Vue de la Côte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#388
Een taartenschaal en een siervaasje van geëmailleerd metaal uit Limoges.
Un plat à tarte et un petit vase en métal émaillé de Limoges.No longer availableDim. 17 cm en 15 cmEstimate: € 30/40 -
#153
Een baardmankruik van steengoed.
Une cruche dite baardman en grès.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/240 -
#218
Een eikenhouten slaapkamer in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een bed (met lattenbodems), een ééndeurs- en een tweedeursgarderobe met spiegels, een kaptafel met spiegels en marmer, twee nachtkastjes met marmeren blad en een wandspiegel.
Une chambre à coucher en chêne, style Louis XV, comprenant un lit ( avec sommiers), une garde-robe à une porte et une garde-robe à deux portes avec miroirs, une table de coiffure avec miroirs et marbre, deux tables de nuit avec tablettes en marbre et un miroir mural.No longer availableDim. 250 x 140 x 50 cmEstimate: € 400/600