#469
Een lot iconen, waarbij vier recente kopieën en een reproductie.
#724Marcel EnemanPeriod: 1928 - 1988
#527
Une statue africaine en ébène sculpté de différents personnages.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60
#114Frans RoofthooftPeriod: 1888-1957
“Fabrieken te Boom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Usines à Boom”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#883
Een wijwatervaatje met kruisbeeld en een hostieschaal van messing.
#863
Twee Brusselse hoornvaasjes onder stolpen.
#45
Een 18 karaats wit en geel gouden ring.
#783Tastesetter sigma
Een vintage theepot gedecoreerd met een liggende Pierrot. De theepot werd in Japan gemaakt en geïmporteerd door Sigma, een afdeling van Rockville International die eind jaren zestig en zeventig actief was. Sigma bestond slechts 10 jaar, dus deze opvallende items zijn moeilijk te vinden en zeer verzamelbaar. Dit stuk dateert waarschijnlijk uit de vroege jaren 70.
Une théière vintage à décoration d’un Pierrot couché. La théière à été faite au Japon et importée par Sigma, un département de Rockville International, très actif durant les années 60 et 70. Sigma a seulement existé 10 ans, donc ces objets sont très rares et extrêmement collectionnés. Cette pièce date probablement des années ‘70.No longer availableEstimate: € 45 / 50 -
#441Gallia par Christofle e.a.
#767Vianne
Een gele glaspasta paddestoellamp.
#741
“Moeder en kind”. Een houten beeld.
#47
#749
“Gestrand zeilschip”. Een grisailletekening op papier. Zonder signatuur.
#616Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt, gedecoreerd met bloemenmotieven.
Un tapis d’Orient en laine noué main, décorations de motifs de fleurs.No longer availableDim. 365 x 270 cmEstimate: € 300 / 500 -
#37
Een lot prentbriefkaarten van diverse landen.
Un lot de cartes postales de divers pays.No longer availableEstimate: € 40 / 60