#5Een antiek goudweegschaaltje met compleet gewichtensetje en in doosje.
#184M.L. Peters“Ingang van het Begijnhof van Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Entrée du Béguinage de Bruges". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#407“Nel”. Een gepatineerd plaasteren hoofd. Onduidelijk signatuur onderaan. Naar een voorbeeld van Rik Wouters.
#89Paul Permeke“Stilleven met fazantenhen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#526Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.
#273Een bronzen bureaulampje met kapje van glas in lood.
#287Edison Home Phonograph. Een slingergrammofoon. Perfecte staat.
#639“Schip aan de kade”. Olieverf op doek.
#76Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met zwartgelakte poten. In het blad twee kleine luikjes met naaikussentjes aan de binnenzijde.
#123Val Saint LambertEen grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.
#198MignonEen paar siervazen. Dècorè Limoges. Eén deksel beschadigd.
Une paire de vases décoratifs. Décoré Limoges. Un couvercle abîmé.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 120 / 200