Other lots in this auction
-
#644
“Advance in ecological research”. Gehoogde gravure. Gemonogrammeerd en A.P. buiten de plaat.
"Avancée dans la recherche écologique". Gravure rehaussée. Monogrammée et AP hors planche.No longer availableDim. 10 x 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#399
Een kleurenlithografie, genummerd 5/6 en onleesbaar gesigneerd.
Une lithographie en couleurs, numérotée 5/6 et signée de manière illisible.No longer availableDim. 70 x 56 cmEstimate: € 45 / 55 -
#48
Een vierdelig koffie- en theestel met houten handvatten op dienblad. Scharnieren van de deksels los. Zilverlaag plaatselijk verdwenen. XIXe eeuw.
Un service à café et à thé de quatre pièces avec des poignées en bois sur un plateau. Charnières des couvercles lâches. La couche d'argent a localement disparu. XIXème siècle.No longer availableDim. 20-33cmEstimate: € 50 / 80 -
#618
Een antieke glazen drageoir met handgeschilderde meerkleurige en vergulde versieringen. Decor hier en daar verdwenen. Omstreeks 1900.
Un drageoir en verre ancien avec des décorations multicolores et dorées peintes à la main. Décor disparu ici et là. Vers 1900.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#408
Theepotje van veelkleurig Chinees porselein versierd met een reiger. Omstreeks 1900.
Théière en porcelaine de Chine multicolore à décor d'un héron. Vers 1900.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#159Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 500 / 800 -
#695
Twee stoelen van chroom en beukenhout met gecanneerde zit en rug. Italiaans werk.
Deux chaises en chrome et bois de hêtre avec assise et dossier inclinés. Travail italien.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#200
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,48 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,48 ct.No longer availableDim. 10,35 gEstimate: € 1550 / 1650 -
#150
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale groene diamant van +- 0,17 ct. en twee diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en vier smaragden in markies geslepen van +- 0,40 ct. Met ALGT certificaat.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant vert central de +- 0,17 ct et de deux diamants taille marquis d'un poids combiné de +- 0,36 ct et de quatre émeraudes taille marquis de +- 0,40 ct Avec certificat ALGT.No longer availableDim. 3,66 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#577
Paar Satsumavazen. Kleine schilfers aan de basis.
Paire de vases Satsuma. Petits éclats à la base.No longer availableDim. h:37,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13Royal Plazuid, Gouda
Een vaas en een schenkkan van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Gobana’. Onderaan gemerkt.
Un vase et une verseuse en poterie de Gouda multicolore à décor 'Gobana'. Marqué en bas.No longer availableDim. 25-30cmEstimate: € 35 / 45 -
#464
“Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd “Guy Vandenbranden” (1926 - 2014) en gedateerd 2005.
"Composition géométrique". Huile sur toile. Signé au verso « Guy Vandenbranden » (1926 - 2014) et daté 2005.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 1000 / 1400