Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Orpheus”. Een gepatineerd bronzen beeld van een schaars gekleede man met harp en aan diens voeten een poema. Onderaan gesigneerd.
“Orpheus”. Een gepatineerd bronzen beeld van een schaars gekleede man met harp en aan diens voeten een poema. Onderaan gesigneerd.
“Orpheus”. Een gepatineerd bronzen beeld van een schaars gekleede man met harp en aan diens voeten een poema. Onderaan gesigneerd.
“Orpheus”. Een gepatineerd bronzen beeld van een schaars gekleede man met harp en aan diens voeten een poema. Onderaan gesigneerd.
Bruno Gerrits
Period: 1881 - 1970

“Orpheus”. Een gepatineerd bronzen beeld van een schaars geklede man met harp en aan diens voeten een poema. Onderaan gesigneerd.

"Orpheus". A patinated bronze sculpture of a sparsely dressed man with a harp and a puma at his feet. Signed at the bottom.
Dim. 85cm
SKU: 2111230151.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #151
Estimate: € 2200 / 2800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #493

    Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.

    A wooden carved Buddha statue.
    No longer available
    Dim. 100cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #181

    Een polychrome houtgesculpteerde Corpus Christi, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.

    A polychrome wood carved Corpus Christi, late 19th-early 20th century.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #302

    Een lot van 3 porseleinen beeldjes van engeltjes, ‘garniture florale’, waarvan 1 beschadigd.

    A lot of 3 porcelain figurines of angels, 'floral garniture', one of which is damaged.
    No longer available
    Dim. h 12.5 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #423
    Japy Frères

    Een verguld brons Cartelklokje. Frans in neorococo stijl, medio 1880, binnenin gemerkt Japy. Met documentatie.

    A gilded bronze cartel clock. French in neo rococo style, circa 1880, marked Japy on the inside. With documentation.
    No longer available
    Dim. L: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #401

    Een koppel Chinese bronzen vazen met vogels en bomen in het decor.

    A pair of Chinese bronze vases featuring birds and trees in the decoration.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #593
    Paul Sersté

    Een terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.

    A terracotta statue of a girl, signed P. Sersté.
    No longer available
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #587

    Een Art-Deco schouwklok in marmer met 2 zamakken herten, een marmerdeel ontbreekt en kleine schilferschade bovenaan.

    An Art Deco mantel clock in marble with 2 zamak deer, one marble piece missing and minor chipping at the top.
    No longer available
    Dim. 24 x 62 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #383

    Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.

    A Chinese bronze incense burner in the shape of an elephant with a pagoda.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #498

    “Muzikanten”. Een paar brons gesculpteerd beeldjes van een vioolspeelster en fluitspeler, op marmeren voet. Naar Fonderia Lancini.

    "Musicians." A pair of bronze sculpted figurines of a violinist and flutist, on a marble base. By Fonderia Lancini.
    No longer available
    Dim. 27cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #428

    Een bronzen beeld voorstellend een oosterse dame aan de waterput. Achteraan genummerd ‘3132’.

    A bronze sculpture depicting an Eastern lady at the well. Numbered "3132" on the back.
    No longer available
    Dim. 34.5 x 27 x 13.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #141
    Edouard Vereycken
    Period: 1893-1967

    “Oostendse Zeeman”. Een uit steen gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.

    "Ostend seaman" - A bust sculpted from stone. Signed at the back.
    No longer available
    Dim. 60 x 42 x 33cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #473
    JHM Martens

    Een lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.

    A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.
    No longer available
    Dim. 18 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #315

    Een Japanse bronzen vaas met als decor een zittende man met rokend wierookvat.

    A Japanese bronze vase decorated with a seated man holding a smoking incense burner.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #179

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #523
    Rutger Rosier

    Een gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.

    An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #403

    Een polychroom Chinese cloisonné wierookbrander met personages in het decor, olifantenhandvatten en een Fohond op het deksel. Eind 19e eeuws.

    A polychrome Chinese cloisonné incense burner with figures in the decoration, elephant handles, and a foo dog on the lid. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 22cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #161

    Een girandole van verguld brons met 6 lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan.

    A girandole of gilded bronze with 6 light points and adorned with crystal pendeloques and a triangular drop at the top.
    No longer available
    Dim. 73 x 35cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #468

    Een tafellamp in Tiffanystijl met een voet voorstellend een boomstam met wortels en een florale kap.

    A table lamp in Tiffany style with a base depicting a tree trunk with roots and a floral shade.
    No longer available
    Dim. h 52 Ø45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.

    A wooden Buddha statue on a pedestal, both signed.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #208

    Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld van een dame in gewaad met bijenkorf.

    A patinated wooden carved sculpture of a lady in a gown with a beehive.
    No longer available
    Dim. 76 x 28cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #1

    Een vintage beeld van een arend in keramiek, onderaan gemerkt ‘Germany’.

    A vintage ceramic sculpture of an eagle, marked 'Germany' on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 32.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #227
    Jul. Dillens

    Bronzen profiel met laurierkrans op houten plaquette, draagt handtekening Jul Dillens.

    Bronze profile with laurel wreath on a wooden plaque, bearing the signature of Jul Dillens.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #137

    Een reliëf in Mechelse albast, Petrus en Paulus, met vergulde delen in een houten kader, verguld en met vilt.

    A relief in Mechelen alabaster, depicting Peter and Paul, with gilded parts in a wooden frame, gilt and with felt.
    No longer available
    Dim. h 14 x b 10.5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #463
    Devos

    “Vrouwelijk Naakt”. Een massief houten gesculpteerd beeld, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘78.

    "Feminine Nude". A solid wooden sculpted statue, signed and dated '78 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 83 x 32cm
    Estimate: € 75 / 125

Other lots in this auction

  • #111

    “Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een haremdanseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.

    "Big Windy Day." A bronze sculpted figurine of a harem dancer with a flared skirt. By Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #299

    “Het voederen van de geit”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1931. Met sporen van restauratie.

    "The Feeding of the Goat". A painting, oil on canvas, signed and dated 1931 at the bottom. With traces of restoration.
    No longer available
    Dim. 40 x 30cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #220

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct.
    No longer available
    Dim. 7,5 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #113
    Lladro

    ‘Kitty Cart’, een Lladro beeld, modelnummer 36141 in originele verpakking.

    'Kitty Cart', a Lladro figurine, model number 36141 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #69

    ‘Boerderijdieren te velde’, olieverf op paneel in vergulde kader met 2 geitjes en 2 kippen, niet gesigneerd.

    "Farm animals in the field", oil on panel in a gilded frame featuring 2 goats and 2 chickens, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 15 x b 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #400

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    An pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and sapphires with a total weight of approximately 0.80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,42 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #279
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “O.L.V. Van Vlaanderen.” Gravure, genummerd 3/50 Gesigneerd buiten de plaat.

    "O.L.V. Van Vlaanderen." Engraving, numbered 3/50 Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 17 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #352

    Een houten staf van een stamhoofd.

    A wooden staff of a tribal chief.
    No longer available
    Dim. L. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #247
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.

    A cut crystal Val Saint Lambert vase with red in the mass. Small chip damage to the side.
    No longer available
    Dim. 21 x Ø15cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #575

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt.

    A Persian hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 150 x 77cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #516

    Een massief eikenhouten keukentafel met 4 laden. Op gesculpteerde voet.

    A solid oak kitchen table with 4 drawers. On a sculpted base.
    No longer available
    Dim. 72 x 147 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #154

    “Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).

    "Waterfall in an expansive landscape, a shepherd with his flock in the distance". Oil on canvas (small injuries).
    No longer available
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More