Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Orpheus”. Een gepatineerd bronzen beeld van een schaars gekleede man met harp en aan diens voeten een poema. Onderaan gesigneerd.
“Orpheus”. Een gepatineerd bronzen beeld van een schaars gekleede man met harp en aan diens voeten een poema. Onderaan gesigneerd.
“Orpheus”. Een gepatineerd bronzen beeld van een schaars gekleede man met harp en aan diens voeten een poema. Onderaan gesigneerd.
“Orpheus”. Een gepatineerd bronzen beeld van een schaars gekleede man met harp en aan diens voeten een poema. Onderaan gesigneerd.
Bruno Gerrits
Period: 1881 - 1970

“Orpheus”. Een gepatineerd bronzen beeld van een schaars geklede man met harp en aan diens voeten een poema. Onderaan gesigneerd.

"Orpheus". A patinated bronze sculpture of a sparsely dressed man with a harp and a puma at his feet. Signed at the bottom.
Dim. 85cm
SKU: 2111230151.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #151
Estimate: € 2200 / 2800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #468

    Een tafellamp in Tiffanystijl met een voet voorstellend een boomstam met wortels en een florale kap.

    A table lamp in Tiffany style with a base depicting a tree trunk with roots and a floral shade.
    No longer available
    Dim. h 52 Ø45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #383

    Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.

    A Chinese bronze incense burner in the shape of an elephant with a pagoda.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #463
    Devos

    “Vrouwelijk Naakt”. Een massief houten gesculpteerd beeld, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘78.

    "Feminine Nude". A solid wooden sculpted statue, signed and dated '78 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 83 x 32cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #179

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #473
    JHM Martens

    Een lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.

    A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.
    No longer available
    Dim. 18 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #137

    Een reliëf in Mechelse albast, Petrus en Paulus, met vergulde delen in een houten kader, verguld en met vilt.

    A relief in Mechelen alabaster, depicting Peter and Paul, with gilded parts in a wooden frame, gilt and with felt.
    No longer available
    Dim. h 14 x b 10.5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #568

    Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.

    A wooden Buddha statue on a pedestal, both signed.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #587

    Een Art-Deco schouwklok in marmer met 2 zamakken herten, een marmerdeel ontbreekt en kleine schilferschade bovenaan.

    An Art Deco mantel clock in marble with 2 zamak deer, one marble piece missing and minor chipping at the top.
    No longer available
    Dim. 24 x 62 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #227
    Jul. Dillens

    Bronzen profiel met laurierkrans op houten plaquette, draagt handtekening Jul Dillens.

    Bronze profile with laurel wreath on a wooden plaque, bearing the signature of Jul Dillens.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #401

    Een koppel Chinese bronzen vazen met vogels en bomen in het decor.

    A pair of Chinese bronze vases featuring birds and trees in the decoration.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #181

    Een polychrome houtgesculpteerde Corpus Christi, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.

    A polychrome wood carved Corpus Christi, late 19th-early 20th century.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #141
    Edouard Vereycken
    Period: 1893-1967

    “Oostendse Zeeman”. Een uit steen gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.

    "Ostend seaman" - A bust sculpted from stone. Signed at the back.
    No longer available
    Dim. 60 x 42 x 33cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #493

    Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.

    A wooden carved Buddha statue.
    No longer available
    Dim. 100cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #593
    Paul Sersté

    Een terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.

    A terracotta statue of a girl, signed P. Sersté.
    No longer available
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #498

    “Muzikanten”. Een paar brons gesculpteerd beeldjes van een vioolspeelster en fluitspeler, op marmeren voet. Naar Fonderia Lancini.

    "Musicians." A pair of bronze sculpted figurines of a violinist and flutist, on a marble base. By Fonderia Lancini.
    No longer available
    Dim. 27cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #208

    Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld van een dame in gewaad met bijenkorf.

    A patinated wooden carved sculpture of a lady in a gown with a beehive.
    No longer available
    Dim. 76 x 28cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #302

    Een lot van 3 porseleinen beeldjes van engeltjes, ‘garniture florale’, waarvan 1 beschadigd.

    A lot of 3 porcelain figurines of angels, 'floral garniture', one of which is damaged.
    No longer available
    Dim. h 12.5 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #423
    Japy Frères

    Een verguld brons Cartelklokje. Frans in neorococo stijl, medio 1880, binnenin gemerkt Japy. Met documentatie.

    A gilded bronze cartel clock. French in neo rococo style, circa 1880, marked Japy on the inside. With documentation.
    No longer available
    Dim. L: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #428

    Een bronzen beeld voorstellend een oosterse dame aan de waterput. Achteraan genummerd ‘3132’.

    A bronze sculpture depicting an Eastern lady at the well. Numbered "3132" on the back.
    No longer available
    Dim. 34.5 x 27 x 13.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #403

    Een polychroom Chinese cloisonné wierookbrander met personages in het decor, olifantenhandvatten en een Fohond op het deksel. Eind 19e eeuws.

    A polychrome Chinese cloisonné incense burner with figures in the decoration, elephant handles, and a foo dog on the lid. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 22cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #315

    Een Japanse bronzen vaas met als decor een zittende man met rokend wierookvat.

    A Japanese bronze vase decorated with a seated man holding a smoking incense burner.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #523
    Rutger Rosier

    Een gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.

    An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1

    Een vintage beeld van een arend in keramiek, onderaan gemerkt ‘Germany’.

    A vintage ceramic sculpture of an eagle, marked 'Germany' on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 32.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #161

    Een girandole van verguld brons met 6 lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan.

    A girandole of gilded bronze with 6 light points and adorned with crystal pendeloques and a triangular drop at the top.
    No longer available
    Dim. 73 x 35cm
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #241

    Een gedreven koperen rookservies, 6-delig bestaande uit dienblad, bekers, 1 asbakken en een belletje.

    A copper sculpted smoking set, 6 pieces consisting of a tray, cups, 1 ashtray, and a bell.
    No longer available
    Dim. Ø: 13-41 cm H: 6-11.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #470

    Een 18 kt witgouden bloemenvormige ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,25 ct.

    An 18 kt white gold flower-shaped ring set with brilliant-cut diamonds and diamond baguettes with a total weight of approximately 1.25 ct.
    No longer available
    Dim. 6,82 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #441

    Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.

    A carved wooden mask. Tchokwe.
    No longer available
    Dim. 34 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #373

    Een grote Chinese blauw-witte vaas met 5 figuren in het decor en zeepaardjes als oren.

    A large Chinese blue and white vase with 5 figures in the decoration and seahorses as handles.
    No longer available
    Dim. h 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #218
    Schönborner Bleikristall

    Een geslepen kristallen vaas, groen in de massa.

    A cut crystal vase, green in color.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #575

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt.

    A Persian hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 150 x 77cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #113
    Lladro

    ‘Kitty Cart’, een Lladro beeld, modelnummer 36141 in originele verpakking.

    'Kitty Cart', a Lladro figurine, model number 36141 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #147
    van Schierholz

    Een Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.

    A German porcelain sculpted candelabra decorated with 2 putti and floral elements. 4 light points. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 52 x 28cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #346

    Een vierkante Chinese massief houten salontafel.

    A square Chinese solid wood coffee table.
    No longer available
    Dim. 46 x 63 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #395

    Collectie Single Malt

    aantal: 6 bt - 1 fles Highland Park Single Cask Mackillop’s Choise. Distilled 1988, Bottled 1999 - 1 fles Highland Park 12 years old - 1 fles Highland Park 16 years old - 1 fles Wilson & Morgan Barrel Selection Highland Park distilled 1990 - 1 fles Bowmore Enigma 12 years old (1 liter) - 1 fles Bowmore Cask Strength (1 liter)

    Collection Single Malt quantity: 6 bt - 1 bottle Highland Park Single Cask Mackillop’s Choice. Distilled 1988, Bottled 1999 - 1 bottle Highland Park 12 years old - 1 bottle Highland Park 16 years old - 1 bottle Wilson & Morgan Barrel Selection Highland Park distilled 1990 - 1 bottle Bowmore Enigma 12 years old (1 liter) - 1 bottle Bowmore Cask Strength (1 liter)
    No longer available
    Estimate: € 350 / 500
  • #189

    Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.

    A cut mirror in a gray-green patinated frame.
    No longer available
    Dim. h 88 x b 68 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #450

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More